Splňte si své sny o lepším bydlení rychleji!

Splňte si své sny o lepším bydlení rychleji!

Jaro je tu a mnohé z nás jistě napadne myšlenka na vylepšení svého bydlení. S výhodnou půjčkou lze tyto sny realizovat rychleji!

    <p>Říkáte si občas, jaké by to bylo, kdyby...? Kdybyste místo u rodičů bydleli ve svém, kdyby se váš dům mohl „blýsknout“ novou střechou? Nebo vám už připadá, že nábytek doma patří spíš do starožitnictví? Nelamte si hlavu. </p>

Zkuste plánovat s On-line půjčkou Cetelem, která má nyní speciální podmínky právě pro půjčky na pořízení a rekonstrukci bydlení. Investujte do svého bydlení až 1 milion Kč s úrokovou sazbou od 8,5 % p.a. (RPSN od 9,67). Výhodou půjčky je její pořízení bez ručitele a délka splácení až 10 let. S půjčkou se nepojí žádné poplatky za vedení či správu úvěrového účtu. Zároveň si můžete sjednat výhodné pojištění schopnosti splácet, a to i pro vašeho partnera či partnerku.

Půjčku vyřídíte jednoduše a za pár minut přes Internet. Navíc ihned po odeslání žádosti se dozvíte výsledek předběžného posouzení!

On-line půjčka Cetelem může být vaším odrazovým můstkem ke koupi pozemku, bytu, chaty nebo pro rekonstrukci bydlení. Kdo dá raději přednost novému vybavení, ten už může začít listovat časopisy a vybírat, která kuchyňská linka nebo jiné zařízení jeho byt vylepší.

Nečekejte se změnou a pusťte se do plánování už teď! Zvýhodněná nabídka platí do konce června 2008.

Pro více informací klikněte zde.

Komentáře

Načítám komentáře...