A jdeme do finále! Poslední kolo soutěže Wienerberger zahájeno!

Dnešním dnem bylo odstartováno 7. a také poslední kolo soutěže Wienerberger. Chcete-li vyhrát cihly na dům, pak neváhejte a soutěžte.

  <p>
      <a href="/userdata/images/16103v_inzerat_wienerberger.jpg" rel="imagebox-artg">
          <img style="WIDTH: 200px; HEIGHT: 290px" alt="" hspace="10" src="/userdata/images/16102inzerat_wienerberger.jpg" align="right" /> </a>TvujDum.cz ve spolupráci se společností Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. pro&nbsp;vás připravil jedinečnou&nbsp;soutěž o zajímavé ceny.&nbsp;Každý měsíc až do září&nbsp;máte šanci&nbsp;vyhrát poukázku na odběr zboží společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. v hodnotě 10.000,- Kč&nbsp;včetně DPH a v září hlavní výhru - stavební materiál POROTHERM&nbsp;(obvodové zdivo, vnitřní příčky, nosníky, překlady) do maximálního objemu domu 700 m<sup>3</sup>!&nbsp;</p>

Sedmé kolo odstartováno!
1. září 2008 soutěž vstoupila do sedmého kola. Nezapomeňte - každé kolo je důležité! Odpovězte tedy i na otázky sedmého kola a zvětšte si šance na výhru hlavní ceny! Losování o hlavní cenu proběhne 15. 9. 2008. Výherce hlavní ceny bude vyhlášen na mezinárodním stavebním veletrhu For Arch 23. 9. 2008 na výstavním stánku společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. v 16:00.

Více informací o soutěži naleznete ZDE, na soutěžní otázky sedmého kola odpovídejte ZDE!

Komentáře

Načítám komentáře...