Květy vaří s pivem

Květy vaří s pivem

V novém Týdeníku Květy najdete pochoutky s pivem, podíváte se do pralesa Amazonie a obrníte se proti nemocem…

V novém čísle Týdeníku Květy č. 9/2010, který je na stáncích od 25. února 2010, se mimo jiné dočtete:

  • Týdeník Květy číslo 9, v prodeji od 25. února 2010Pochoutky s pivem: Připravte si s Týdeníkem Květy ďábelský fazolový guláš, horké jahody na oplatce s rozinkovou omáčkou nebo hovězí pečeni na jalovci.
  • Amazonie: Drsné vedro jako v prádelně a těžký mlhavý vzduch nasáklý vodou vám hned přilepí šaty na tělo. Pod ohromnými stromy je šero, čvachtavou půdu prorůstá změť kořenů.... To je prales Amazonie.
  • Staré pověsti pravdivé: Nejstarší dějiny Čechů zabydlují barvité historky o ženách záludných, státotvorných, o koních zdatných i moudrých. Všichni je známe od A. Jiráska, jsou to ale skutečné příběhy?
  • Nová Madonna: Šokuje – je to první, čeho si na ní všimnete. Ale obal není jen prázdná schránka. Když Lady Gaga otevře pusu, zjistíte že v ní něco je. Zpívá hity, které si navíc sama píše.
  • Seriál zdraví: „Chraňme si to nejcennější“ 7 rad pro zdravé klouby, chřipka (opatřete si obranný štít), atopický ekzém (nemoc celé rodiny).

Týdeník Květy můžete zakoupit v běžné prodejní síti nebo přes webové stránky www.predplatnecasopisu.cz a www.tydenikkvety.cz

Komentáře

Načítám komentáře...