Pojďte se sami podívat, jak se žije v pasivních domech

Návštěva pasivního domu - exteriér 5

Autor: Bahal

Nadcházející víkend bude velmi zajímavá akce. Již podeváté se otevřou pasivní domy po celé republice a vy do nich budete moci zavítat, zeptat se majitelů, jak se jim žije, jaká jsou pozitiva i neduhy.

„Kolem tématu pasivních domů koluje plno polopravd, mýtů a otazníků. Údajně se v nich nedá otevřít ani okno, jsou přeplněné moderními technologiemi a mnohé další. Pokud chcete zjistit, jak to s pasivními domy opravdu je, jak fungují a na co si například při jejich stavbě dát pozor, stavte se příští víkend na návštěvu,“ zve Jana Stará z Centra pasivního domu.

CO JSME O PASIVNÍCH DOMECH PSALI:

Během akce otevřou své dveře na čtyři desítky pasivních domů po celé České republice. Můžete navštívit již postavené domy a získat informace z první ruky, a to přímo od jejich majitelů. V rámci doprovodného programu, který bude probíhat u vybraných domů, si budete moci poslechnout zkušenosti jejich obyvatel, ale také přednášky architektů a projektantů pasivních domů nebo se podívat, jak probíhá stavba domu v přímém přenosu.

Kompletní doprovodný program a seznam domů, které se letos do Dnů pasivních domů zapojí, najdete na internetové adrese www.pasivnidomy.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...