Návštěva roku 2011 byla vybrána

Spojení s přírodou
{% box link for attachments.attachment with pk 29 %}{% endbox %}

Autor: redakce časopisu Dům a zahrada

Hlasovali jste a rozhodli. Ze všech návštěv zveřejněných v průběhu celého loňského roku v časopise Dům a zahrada od vás získala nejvíce hlasů návštěva nazvaná jako Spojení s přírodou.

Nejvíce hlasů od vás získal dům Gradient 197 od Ing. Miroslava Kramoliše, jehož charakteristickým rysem je hrázděná konstrukce – skeletový systém z lepených dřevěných profilů s velkými skleněnými plochami. Návštěva, kterou jste zvolili za návštěvu roku, byla uveřejněna v říjnovém čísle časopisu Dům a zahrada 2011 a v březnu roku letošního ještě dům získal ve velikostní kategorii nad 180 m2 od veřejnosti titul TOP DŮM. Za vaše hlasy děkujeme a pěti nejaktivnějším hlasujícím gratulujeme. Ti získávají následující ceny:

Dvě vyplétená pohodlná stylová křesílka z ratanu z lisovaných a lakovaných třtinových listů získává paní Šimková ze Ždírce.

Chic kávovar Subito red od Moulinexu, kterým připravíte 10 – 15 šálků (1,25 l) získávají: paní Kajzarová z Třince, pan Hrbas z Trutnova, paní Jendrulková z Ropice a paní Omániková z Prahy.

Komentáře

Načítám komentáře...