Luxusní hotely světa

nejkrásnější hotely
Mikronésie

Autor: Oficiální zdroj

Vyhlašujeme válku zimě! Zahoďte hrabla, oteplovačky, lyže a teplé bundy. Zabalte si jen plavky, kreditní kartu, sluneční brýle a krém na opalování. Jedeme do nejlepších hotelů světa!

Pojďte s námi do nejkrásnějších hotelů na světě. Nepůjdeme se inspirovat do jejich superluxusních interiérů. Podíváme se na ty s nejkrásnějšími výhledy, plážemi, bazény a vůbec na ty, které se koupou v slunci. Podíváme se do Afriky, Austrálie, Ameriky, Tichomoří i Evropy.

A NEZAPOMEŇTE NA TO, ŽE DNES JE NA NAŠEM FACEBOOKU SPECIÁLNÍ FOTOSERIÁL, KTERÝ NABÍZÍ DALŠÍ FANTASTICKÉ HOTELY Z CELÉHO SVĚTA!

Samozřejmě, že v těchto hotelech se jedna noc bude většinou počítat na stovky dolarů či eur. Tak alespoň nakoukneme a budeme snít nad tím, jaká dovolená nás čeká letos nebo alespoň, jakou bychom chtěli.

A pokud toho máte málo, tak doporučujeme ještě naše články o fantastických hotelech v maledivském ráji, o nádherných nekonečných bazénech nebo vůbec nejúspěšnější článek co do čtenosti na našem serveru – rekordní bazény světa.

Komentáře

Načítám komentáře...