Inspirace: Nábytek pro zvířecí miláčky

Nábytek pro zvířátka

Autor: homedit.com

Mít doma zvířecího mazlíčka obnáší spoustu radosti, ale také určité povinnosti. Mezi ně se řadí i výběr vhodného pelíšku a dalších vychytávek.

Pro odpočinek

Při výběru pelíšku pro vašeho čtyřnohého miláčka uvažte individuální rysy vašeho pejska nebo kočičky. Samozřejmě záleží na velikosti psa, do svého pelíšku by se měl pohodlně vejít celý, i když vyroste. Zároveň je nutné zohlednit povahové rysy každého zvířátka zvlášť. Bojácnější pejskové se budou cítit lépe v pevnějším a krytém pelechu, zvědavé kočky zase naopak ocení výše umístěné odpočívadlo, odkud budou mít perfektní přehled o dění v celé místnosti.

ČTĚTE TAKÉ:

Pro zábavu

Zvířecí pelíšky by měly vašim miláčkům poskytnout soukromý prostor, kde se budou moci cítit jistě a bezpečně. O to kreativnější můžete být při volbě doplňků, které mají zvířátkům sloužit pro zábavu a relaxaci. Typickým příkladem jsou různé druhy škrabadel pro kočky, speciálně upravené poličky či nábytek na houpání.

Nábytek pro zvířátka

Autor: homedit.com

Pokud tedy uvažujete, čím vaší kočičce nebo pejskovi zpestřit pobyt v interiéru, nechte se inspirovat naší fotogalerií, kde najdete tipy a nápady na originální pelíšky, pomůcky a nábytek, určený především pro odreagování vašich miláčků.

Komentáře

Načítám komentáře...