Zavařujte, uklízejte, žehlete, perte, sviťte, poslouchejte

Zastrčte to do zásuvky, zmáčkněte knoflík a žehlete, zavařujte, perte, sviťte nebo třeba poslouchejte muziku. Tady je pár zajímavých novinek.

pračka

Autor: Samsung

Perte

Nová řada praček Samsung WW9000 vypadá dokonale. Průsvitná tmavě modrá barva dvířek pračky s křišťálovým leskem, která při kontaktu se světlem vytváří příjemné spektrum barev, na sebe upoutá okamžitě pozornost. Pro snadné vkládání a vyjímání prádla byl maximálně zvětšen otvor dveří a také buben je umístěn výš. Nový závěs dveří Metal Double, díky kterému lze dveře doširoka otevřít až o 170 stupňů, rovněž zvyšuje uživatelský komfort.

Pračka je vybavena 5palcovým barevným plně dotykovým displejem. Díky němu si uživatel jednoduše navolí nastavení pouhým dotekem. Například volba Most Used si pamatuje často využívané prací cykly, zatímco využitím volby Favourites si uživatel sám nastaví průběh praní výběrem různých možností, včetně teploty a rychlosti otáček bubnu při ždímání.

Nás zaujala funkce Smart Control, která umožňuje uživatelům pračku ovládat a kontrolovat pomocí aplikace na svém chytrém telefonu. Kdekoli tak lze zkontrolovat fázi pracího cyklu, spustit či přerušit praní, nebo zjistit čas zbývající do konce praní. Takže připravíte prádlo ráno do pračky, a když odcházíte z práce, zapnete ji přes telefon. Doma pak už čeká čerstvě vyprané prádlo, které v bubnu nehnije.

Další věc, která dokáže mnohé zájemce přesvědčit, je, že pračka má velký zásobník na gelový prášek a aviváž. Prostě jej naplníte a už se nestaráte o to, abyste je tam při každém praní dávali. Pračka si je sama a správně nadávkuje.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...