VIDEO: Dům snů Céline Dion je na prodej

Dům Céline Dion

Autor: Sotheby

Pojďte se podívat do domu Céline Dion na Floridě, který je naprostým rájem. Najdete tu čtyři bazény, tobogan, dům pro hosty se čtyřmi ložnicemi…

Světoznámá zpěvačka netroškařila. Na pozemku o rozloze 22 258 m² ostrova Jupiter na Floridě je postavená residence, která by mohla být jinde pokládána za superluxusní hotel pro stovky návštěvníků. Jen si vezměte, že na pozemku je celkem pět domů.

Jen dům pro hosty má čtyři ložnice s osmi lůžky. Hlavní dům o podlahové ploše 650 m² pak má dvě kuchyně, kinosál, herní místnost, pět společenských místností, masážní pokoj a místo ložnice je vlastně ohromný loft ve druhém patře…

I když je vše u oceánu, na pozemku jsou další čtyři samostatné bazény – tři za domem a dva spojené před domem. Je tu i tobogan, dětské hřiště, letní dům u bazénu a další a další vymoženosti, které můžete mít i vy.

Všechno je to totiž na prodej v rámci aukční síně Sotheby´s. Ačkoli byl dům dostavěn v roce 2010, už v roce 2013 byl na prodej za 72 milionů dolarů. Nyní už stojí 62 500 000 dolarů. To je už pěkná sleva, nemyslíte?

Zdroj: Sotheby´s

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Načítám komentáře...