Bývalý a současný domeček Jasona Stathama

Dům Jasona Stathama

Autor: Oficiální zdroj

Hvězda Jasona Stathama vyletěla prudce vzhůru a drží se tam už pěknou dobu. Teprve ale s novou přítelkyní se tenhle herec rozhodl investovat velké peníze do bydlení.

Jeho původní bydlení v Beverly Hills, které v roce 2011 prodal, mělo jen čtyři ložnice a tři koupelny. Žádná extrémní velikost a tomu odpovídala i prodejní cena – 2,7 milionu dolarů. Na tenhle úplně obyčejný domeček se můžete podívat ve fotogalerii.

Pak se přestěhoval do domu na pláži v Malibu. Ale ani tam moc dlouho nevydržel. Toto jaro se přestěhoval opět do Beverly Hills, jen pár kroků od svého původního domu. Cena je ovšem už poněkud vyšší – 13 milionů dolarů.

Dům Jasona Stathama
Zdroj: MLS.com

Autor: Oficiální zdroj

Ale není na to sám. Dům si pořídil společně se svou přítelkyní Rosie Huntington-Whiteley, kterou můžete znát jako modelku Victoria´s Secret nebo třeba z filmů Transformers 3 či posledního kasovního trháku Mad Max: Fury Road.

Tenhle dům už je poněkud robustnější. Má přes 660 m² podlahové plochy, pět ložnic, úžasný bazén s vodopádem na jedné straně, prosklenou střechu a je z poloviny postavený ze starého dřeva.

Dům Jasona Stathama
Zdroj: MLS.com

Autor: Oficiální zdroj

Komentáře

Načítám komentáře...