Lady Gaga si pořídila rezidenci s tajnou bowlingovou dráhou

Rezidence Lady Gaga

Autor: Oficiální zdroj

Na krásné adrese Morning View (Ranní výhled) v Malibu stojí ohromný milionářský dům. Na první pohled ale nijak výjimečný, až na tu rozlohu pozemku a vlastní pláž. Jenže uvnitř je dům něčím zvláštní.

I při návštěvě sídla byste řekli, že je to velmi pěkně postavený dům v takovém příjemném středomořském stylu. Žádné ohromné sály, žádné divoké designérské kreace nebo moderní architektonické úlety. Naopak. Je to takový styl Provence. Jenže v obývacím pokoji jsou skryté tajné dveře. A těmi se sejde do suterénu, kde začíná zábava!

Je tady totiž ohromné zábavní centrum s dvoudráhovým bowlingem, videohrami, televizní místností, barem a obřím vinným sklípkem.

Dům samotný pak má pět ložnic, sedm koupelen, kancelář napojenou na posilovnu, vše dostupné výtahem, bazén se slanou vodou, bazén se sladkou vodou, bunkr, stání pro osm koní i s plochou pro jejich drezuru, velké hřiště pro bocce či domek pro hosty. To všechno na pozemku o ploše více než 24 000 m² u oceánské pláže.

A tenhle dům si pro sebe v červnu minulého roku pořídila Lady Gaga. Podle informací z agentury Redfin za něj dala 23 milionu dolarů.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Načítám komentáře...