Veletrh Střechy Praha 2016 s atraktivním programem

Střechy Praha

Autor: Oficiální zdroj

Největší setkání výrobců, dodavatelů, odborné veřejnosti a zákazníků z oboru střech nabídne již poosmnácté veletrh STŘECHY PRAHA, který proběhne 21. – 23. 1. 2016 v PVA EXPO PRAHA Letňany společně s veletrhem ŘEMESLO PRAHA a veletrhem úspor energií SOLAR PRAHA.

Prezentovat se bude na 200 výrobců a dodavatelů střešních materiálů, dřevěných konstrukcí, izolací, střešních oken, doplňků, fasádních systémů, nářadí i solárních systémů.

Veletrh nabídne pro každého návštěvníka se zájmem o střechy, rekonstrukce a úsporné bydlení atraktivní program přednášek, bezplatná poradenská centra i praktické ukázky řemesel. Připraveny jsou např. konference Izolace 2016 s tématem Obvodové pláště a stavební fyzika, fórum Dřevěné konstrukce střech, konference Plechové střešní krytiny, semináře Navrhování a realizace zateplení staveb či představení nového portálu Mistři řemesla. Fórum Energetická soběstačnost v praxi bude řešit aktuální otázky střešní fotovoltaiky a akumulace energie. Dozvíte se, na co si dát pozor při podání žádosti v programu Nová Zelená Úsporám. Každý může vyhrát hodnotné ceny včetně střechy na rodinný dům! Více na www.strechy-praha.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...