Reality na prodej: Opravdová zima ve Finsku

Roubenka v Uuvana

Autor: Sotheby

Omrzela vás česká rádoby zima? Chcete si užívat té pravé zimy, kdy mrzne, až praští. Kdy i lednice v domě znamená jen další tepelný zdroj? Tak si pořiďte nemovitost ve Finsku. Třeba tuhle fantastickou chatu v Uuvana.

Hned na úvod ale musíme říct, že si musíte připravit opravdu velký balík peněz – konkrétně 1,5 milionu euro, tedy asi 40,5 milionů korun. Ale co se za to dostane… Úžasná dvoupatrová chata na severu Finska, v srdci Laponska, v přírodní rezervaci Saariselkä. Chata má osm separátních dvoupostelových ložnic s vlastním sociálním zařízením.

Obývacímu pokoji přes dvě patra dominují velká okna, která pouští dovnitř úžasnou severskou přírodu. V tomhle pohledu se úplně ztrácí velký rodinný jídelní stůl, krásná kuchyně i ohromný krb.

V domě pak najdeme i moderní saunu, což samozřejmě k Finsku neodmyslitelně patří. Dům má v sobě prostě všechno, na co pomyslíte. Na ploše přes 300 m2 si můžete užívat pohodlí. A když se rozhodnete zalyžovat si, buď si nasadíte běžky a vyrazíte rovnou ze dveří, nebo si vezmete sjezdovky a posadíte se do nedaleko stojícího skibusu, který vás odveze přímo pod lanovku.

Komentáře

Načítám komentáře...