Hugh Grant se stěhuje do Švédska. Podívejte se na jeho nový dům

Dům Hugh Granta

Autor: Profimedia.cz

Známý herec Hugh Grant se se svou partnerkou a dvěma dětmi rozhodl usadit ve Švédsku. Právě si tam staví dům za šest milionů švédských korun.

Anna Elisabet Ebersteinová je švédská televizní producentka, se kterou už má slavný herec dvě děti. Nyní se rozhodli přesídlit z USA a Anglie do švédského městečka Torekov, které je docela odlehlé od nějaké civilizace. Ostatně dům, který si rodina staví, stojí také dost stranou. Kolem jsou jen skály, tráva, pastviny a přes mořskou úžinu výhled na ostrov Hallands Väderö.

Jejich dosavadní nemovitosti budou postupně rozprodány. Dosud společně bydleli ve velkém bytě v centru Londýna, který býval dokonce dvěma oddělenými byty, kde bydlel každý samostatně. Až s příchodem dětí tyto byty spojili v jeden velký.

Dům Hugh Granta

Autor: Profimedia.cz

Dům Hugh Granta

Autor: Profimedia.cz

Hugh Grant ale měl nemovitostí víc. Psali jsme už o jednom velkém střešním apartmá, které vlastnil v letech 2002 a 2003. Mezi jeho nemovitosti ale patří i byty v New Yorku a Kalifornii, které má herec jako základny, když jezdí točit do USA.

Nový dům by měl být dostavěn ještě do zimy, aby se celá čtyřčlenná rodina mohla do tohoto bungalovu o podlahové ploše 122 m2 nastěhovat.

Mohlo by vás zajímat

Byt Hugh Granta

Podívejte se do bytu Hugha Granta

Známý herec Hugh Grant prodal svůj byt v Londýně. Ohromný penthouse plný zrcadel a křišťálových lustrů. Pojďte se podívat, v ...

Komentáře

Načítám komentáře...