Podívejte se, jak bydlel Leonardo DiCaprio

Dům Leonarda DiCapria

Autor: Profimedia.cz

Zářivá hvězda amerických filmů Leonardo DiCaprio rozprodává své nemovitosti. Nabídl například tenhle krásný dům ve Studio City.

Studio City není žádná lokace miliardářů. Není to místo, kde by byli na každém rohu vysoké ploty a za nimi hvězdy stříbrného plátna, hudebních cen nebo realitní magnáti. Přesto tu měl svůj dům i Leonardo DiCaprio, hvězda z mnoha hollywoodských filmů.

Tento herec nyní rozprodává své nemovitosti. Ostatně nijak se omezovat nemusí, vždyť vlastní hromady domů a bytů v New Yorku, na Hollywood Hills, Palm Springs… Řekněme, že tohle je jen takové vyčištění od „přebytečných drobků“.

I když dům není v žádné superlokalitě, je to stále krásná ukázka luxusního bydlení. Vícekřídlá budova obkličuje vnitřní část s bazénem, takže uvnitř je naprosté soukromí. Ostatně i pozemek je dost velký a samotný dům má podlahovou plochu přes 300 m². Všechny velké skleněné stěny se dají otevřít dokořán, a zcela tak propojit interiér s exteriérem.

Uvnitř je to přehlídka kvalitních materiálů a jednoduchého, ale elegantního designu. Podlahy jsou z bambusu, v každém pokoji je samostatný krb.

Mohlo by vás zajímat

Zájemci mohou dům koupit za cenu 2 395 000 dolarů, což je v přepočtu asi 57,5 milionů korun. Není to málo, ale na to, že jde o dům po takové celebritě, je to celkem dobrá cena.

Komentáře

Načítám komentáře...