Na Halloween si netradičně ozdobte garáž

3D nálepky pro Halloween

Autor: Oficiální zdroj

Na svátek dušiček, ale nejen ten, můžete udělat něco netradičního. Něco, co vaši garáž povýší z nudné části domu na něco úžasného. Něco s nápadem, něco s vnitřním světem. Něco strašidelného.

Rakouský designér Thomas Sassenbach navrhuje a prodává speciální plakáty, které se nenalepují na zdi, ale na dveře garáží.

Stoprocentně změní i tu nejobyčejnější garáž ve vizuálně přitažlivý pohled do úplně jiného světa. Do jakého? To už je na vás… Jedním z motivů je klasická halloweenská dýně, tolik oblíbená v anglosaském světě. V plné barvě, vytištěná ve vysokém rozlišení a nalepená na garážová vrata však působí nádherně stylově. Na jiném obrázku je smrtka, transylvánská pevnost i s Drákulou nebo třeba děsivý hřbitov.

Sassenbachovy ozdoby garážových vrat vyrobené z celtoviny jsou odolné proti počasí a lepí se na vrata pomocí suchého zipu – dají se tedy snadno odstranit a případně po použití prodat dál. Prodávají se za cenu asi 169 eur pro jednogaráž. To je v přepočtu asi 4600 korun. Designér tvrdí, že tato suma je zcela odpovídající šoku, který pohled na jeho umělecká dílka vyvolá.

Nyní je navíc možné koupit i o něco menší kousky, které lze lepit i na dveře.

Komentáře

Načítám komentáře...