Uma Thurman prodala další byt na Manhattanu

Byt Umy Thurman

Autor: Profimedia.cz

Slavná herečka Uma Thurman prodala svůj velký duplexový byt v Gramercy Parku za 6,6 milionů dolarů (asi 165 milionů korun). Půlroční čekání na kupce se vyplatilo. Původně totiž žádala za byt 6,25 milionů dolarů.

Uma Thurman a její ex Ethan Hawke vlastnili na Manhattanu rovnou dva byty. První prodali v roce 2006 (byl v jejich společném vlastnictví) a druhý (vlastnila jej pouze Uma Thurman) šel do prodeje před půl rokem.

Nádherný byt ve starém domě z roku 1910 má dvě patra, pět ložnic a čtyři sociální zařízení. Dubové podlahy ve všech pokojích, nádherné posuvné francouzské dveře a exkluzivní vybavení byly velkým lákadlem. Přesto se půl roku nemohl najít nový majitel.

Nyní se však našel, a dokonce dal za byt víc, než herečka požadovala. Patrně tedy šlo o přetahovanou mezi dvojicí zájemců.

Nový majitel dostane byt, kde jsou hned dvě ložnice majitelů. Ve spodním patře je jedna velká ložnice s integrovanou koupelnou a velkou šatnou. V horním patře pak je ložnice s koupelnou v tureckém stylu. V bytě samozřejmě nechybí krb, velká terasa s výhledem do parku nebo úžasná kuchyně.

Komentáře

Načítám komentáře...