Reality na prodej: Luxus v Kapském Městě

Dům v Kapském městě

Autor: RM Sotheby´s

Už dlouho jsme se nepodívali na nějaké reality, které jsou na světě v prodeji. Tak to napravíme a podíváme se opravdu daleko a do města a státu, kde jsme ještě nebyli. Podíváme se do jihoafrického Kapského Města do domu, který je synonymem luxusu.

Samozřejmě, že naše reality na prodej nejsou vždy inspirací, do čeho byste mohli investovat své peníze. Třeba tenhle dům stojí v přepočtu přes 100 milionů korun. Ale jako pohled do snu se hodí. Zvlášť pro ty, kteří mají rádi klasiku a ne modernu. Klasiku v ryzí podobě.

Uvnitř je vše, co byste si mohli od tak drahého domu přát. Třeba zvláštní dům pro návštěvy. Nebo speciální pokoj pro hry, jako je ping-pong, kulečník nebo stolní fotbálek. A líbilo by se vám vlastní kino s patnácti velkými superpohodlnými křesly? A co takhle pánská pracovna s opravdu velkým barem. A samotný bar ve společenské části domu. Nebo knihovna, ohromná šatna…

Mohlo by vás zajímat

Pro lidi víc praktické je tu třeba ohromná kuchyně nebo přípravna jídla s velkou vinotékou. Nebo je tu velký zahradní domek pro úschovu všeho zahradního náčiní i pro hrabání ve hlíně, pokud k tomu má zrovna někdo náladu. Jinak samozřejmě velkou zahradu musí obhospodařovat zahradníci.

A jen tak mimochodem – je tu pět ložnic, pět koupelen, pět garážových míst pro auta.

Komentáře

Načítám komentáře...