Pořiďte si luxusní vilu, ve které bydlel Prince!

Pořiďte si luxusní vilu, ve které bydlel Prince!

Autor: Profimedia.cz

Zdroj: Profimedia.cz

Na realitním trhu v Torontu, Kanadě, se objevila rezidence, kterou v letech 2001-2006 vlastnil zpěvák Rogers Nelson Prince. Obýval ji se svou bývalou manželkou Manuelou Testolini.

Pořiďte si luxusní vilu, ve které bydlel Prince!

Zdroj: Profimedia.cz

Obrovský dům je ve spodním patře stále pokryt fialovým kobercem a tapetami, snad jako připomínka na zpěvákovu přezdívku The Purple One, a okna jídelny zdobí takzvaný Love Symbol, tedy symbol a zároveň obchodní značka, kterou Prince používal na svá alba, nebo v jehož tvaru měl vyrobenou elektrickou kytaru.

V domě se kromě ložnic a obývacího pokoje nachází herna s biliárem, vlastní relaxační místnost s masážním lůžkem a křesly či křesla se zrcadly pro soukromou péči kadeřníků. Venku najdete nádhernou velkou zahradu, bazén a tenisový kurt.

Prince Rogers Nelson (1958-2016) byl americký zpěvák, multiinstrumentalista, textař, producent, podnikatel, sexsymbol a výrazná osobnost hudební scény. V roce 2004 byl uveden do Rokenrolové síně slávy. V roce 2016 byl ve svém bytě nalezen mrtvý, verdikt lékařů zněl: předávkování opiáty.

Komentáře

Načítám komentáře...