Podívejte se na ty nejkrásnější zahrady České republiky

Zahrady

Autor: Čtenář

Před čtrnácti dny jsme vás poprosili, abyste nám posílali své krásné zahrady. Že najdeme tu nejkrásnější. Tak tady jsou.

Poslali jste nám více než 500 fotografií zahrad. Spousta z vás s pokorou říkala, že zahrada je vášeň a nikdy nekončící proces stavby, přestavby a obnovy. Spousta z vás své do detailu vypiplané zahrádky udělala pouze ručně, a to včetně zahradních jezírek, potůčků, kamenných valů…

Všechny jsou krásné, protože jsou od srdce. Láska k zahrádkám, i když třeba nepěstěným, bez altánů a chodníčků, je cítit z každé fotografie.

Hledat tu nejkrásnější si asi netroufneme. Jen pár jich vypíchneme, ale ten zbytek si projděte sami. Podívejte se a zhodnoťte, jaký druh zahrádky se vám líbí. Máme tu nepřeberné množství zahrad. Od miniaturních předzahrádek až po velké hektarové lány. Od soukromých až po zahrádky veřejné.

Zahrady
Zahrady

Zahrady
Zahrady

Děkujeme tedy všem, kteří nelenili a fotografie nám poslali. Přejeme vám mnoho úspěchů v další práci a snad se s některými zahradami zde prezentovanými setkáte i na stránkách našeho časopisu. Některé se nám totiž zalíbily tak, že majitele i poprosíme, jestli by náš profesionální fotograf nemohl přijít a udělat několik snímků pro naši rubriku „Zahradní návštěva“.


Krásná zahrada - Ústecký kraj


Krásná zahrada – Středočeský kraj


Krásná zahrada – Liberecký kraj


Krásná zahrada – Karlovarský kraj


Krásná zahrada – Jihočeský kraj


Krásná zahrada – Plzeňský kraj


Krásná zahrada – Královéhradecký kraj


Krásná zahrada – Pardubický kraj


Krásná zahrada – Kraj Vysočina


Krásná zahrada – Olomoucký kraj


Krásná zahrada – Moravskoslezský kraj


Krásná zahrada – Zlínský kraj


Krásná zahrada – Jihomoravský kraj

Komentáře

Načítám komentáře...