Jennifer Lopez prodává opravdový luxus na Manhattanu!

Jennifer Lopez prodává opravdový luxus na Manhattanu!

Autor: Profimedia.cz

Zdroj: Profimedia.cz

Slavná herečka a zpěvačka se rozhodla prodat svůj luxusní mezonetový apartmán. Chce za něj rovných 27 milionů dolarů.

Nádherný mezonetový byt, který Jennifer koupila před třemi lety za 22 milionů dolarů, se nachází ve čtvrti Flatiron na Manhattanu a je to opravdu elegantní a přepychové bydlení, které byste samozřejmě u takové hvězdy, jakou Jennifer je, očekávali.

Jennifer Lopez prodává opravdový luxus na Manhattanu!

Zdroj: Profimedia.cz

Luxusní bytový dům, kde se apartmán nachází, má výhled do parku Madison Square. Původně byl postaven v roce 1924 a nachází se v něm jen čtyři rezidence - všechny s přímým výhledem na park, s vysokými stropy a samozřejmě s 24hodinovou recepcí a vrátným. Jednotka, ve které bydlí Jennifer Lopez, je jakousi korunou celé budovy, nachází se v pátém a šestém patře a dostanete se k ní vlastním výtahem. Exkluzivní mezonetový byt má 625 čtverečních metrů vnitřního prostoru a více než 300 čtverečních metrů soukromého venkovního prostoru, tedy teras v obou poschodích, což je v New Yorku téměř neuvěřitelné.

Apartmán má čtyři ložnice, z nichž tři se nacházejí v horním patře, šest plně vybavených koupelen se sociálním zařízením a vanou nebo sprchou a dvě koupelny vybavené toaletou a umyvadlem. Ve spodním patře je čtvrtá ložnice, obývací pokoj s jídelnou a dokonale vybavená kuchyně, která by mohla být snem každého šéfkuchaře. Koupelny jsou obložené mramorem a poskytují veškerý komfort pro relaxaci.

Pokud vás zajímá, jak si Jennifer bydlí, navštivte naši fotogalerii.

Komentáře

Načítám komentáře...