Krasobruslařská šampionka Michelle Kwan prodala po roce svůj krásný dům

Michelle Kwan

Autor: Profimedia.cz

Zdroj: Profimedia.cz

Dům Casa Del Sol na Rhode Islandu koupila společně s manželem v roce 2014, tedy rok po jejich svatbě, za 1,5 milionů dolarů.

Olympijská medailistka konečně našla kupce pro své nádherné přepychové sídlo. Poté, co se se svým manželem loni rozvedla, snažila se jejich společnou nemovitost prodat. Z původní ceny 4,4 milionu dolarů však musela 500 000 dolarů zlevnit, aby se jí konečně podařilo dům prodat.

Michelle Kwan

Zdroj: Profimedia.cz

Dům se čtyřmi ložnicemi a šesti koupelnami se nachází na pozemku o rozloze téměř dvou akrů, v luxusní čtvrti poblíž populárního klubu New Country. Vila byla původně zdobena mramorem a zlatými akcenty v podobě listů a vinné révy, uvnitř i venku se nacházely sošky a busty. Michelle s manželem nechali všechny tyto zdobné detaily odstranit a dům uvedli do velmi jednoduchého a elegantního stylu.

Ve hlavním foyer se původně nacházely koberce a schodiště zdobily dekorativní urny. Konstrukce schodiště byla dřevěná a v hale byly skleněné lustry s dekorativním kováním. I toto vše bylo odstraněno. Na fotografiích v galerii můžete vidět nynější moderní podobu hlavní haly.

Rovněž kuchyně byla zmodernizována, barevně vyladěna do světlých odstínů a vybavena kvalitními spotřebiči. V koupelnách se nachází kvalitní mramorové obložení v barvách černé nebo lososově červené.

Zahradě dominuje bazén, ke kterému je přímý přístup z terasy a který je ohraničen ozdobným zábradlím. Na zahradě se také nachází ohniště a grilovací koutek s vybavením a několik laviček či pohodlných křesel vyzývajících k odpočinku.

Michelle Kwan

Zdroj: Profimedia.cz

Michelle Kwan, 38 let, byla a je jednou z největších krasobruslařek v moderní americké historii, v roce 1998 získala bronz a v roce 2002 stříbro na olympijských hrách. Je pětinásobnou světovou šampionkou a devítinásobnou americkou šampionkou.

Po svém odchodu do důchodu v roce 2006 se Michelle Kwan pustila do politického života, pracovala jako velvyslankyně veřejné diplomacie pro prezidenta George W. Bushe a později v podobném postavení pro prezidenta Baracka Obamu. Během prezidentských voleb v roce 2016 podpořila Hillary Clintonovou.

Komentáře

Načítám komentáře...