Takhle bydlí Tomáš Matonoha

Bydlení Tomáše Matonohy

Autor: Profimedia.cz, archív Šípu

Navštívili jsme dům Tomáše Matonohy a jeho manželky Lucie Benešové. Pozvali nás, protože to není zas tak dlouho, co se přestěhovali z bytu do domku a jsou nadšeni.

Herecký pár má sice chalupu, ale nakonec se rozhodl, že byt je moc těsný a přestěhuje se do domu. Trochu se toho báli, ale dnes už si nedokážou představit, jak v bytě mohli vydržet. Vždyť dům je tak klidné místo vhodné pro odpočinek.

Domem nás provedla paní domu, protože Tomáš Matonoha byl sice doma, ale nemocný a raději se uklidil do ústraní. Naklizený dům je z velké části vybaven právě díky Lucii, protože ona si všechno vysnila, takže se o všechno stará. Samozřejmě, že jsou místa, kde do vybavení a rekonstrukce hovoří i její partner, ale těch tolik není.

Bydlení Tomáše Matonohy
Vana prostě musela být na důrazné přání Lucie

Autor: archív Šípu

Třeba návštěva ložnice jasně ukazuje, že tohle by muže nenapadlo. „Tu jsem si navrhla do stylu Provence, je to strašně útulné, měla jsem volnou ruku, tak jsem se vyřádila,“ smála se Lucka.

Nádherný je i pokoj pro mladší dceru Laru, v pokoji staršího syna Štěpána zase dominuje biliardový stůl. Ovšem nejvíc si užijí zahrady – jak té zimní, tak té venkovní. Často tu mají přátele, se kterými grilují a povídají si dlouho do noci.

Komentáře

Načítám komentáře...