Jaro se blíží, ale časopis Dům&Zahrada už je tady

Dům&Zahrada 3/19

Autor: redakce časopisu Dům a zahrada

Jaro se blíží mílovými kroky. Takže je třeba se pořádně připravit. Jak materiálově, tak i informačně. Už máte nakoupená semínka a připravený vertikutátor? A už máte koupený nový časopis Dům&Zahrada?

Jako obvykle, je náš časopis právě tím ideálním zdrojem informací. Jako obvykle tu najdete jak mnohé inspirace na domy, interiéry i zahrady, tak také opět i spoustu článků plných skutečných informací. Kupříkladu:

Víte, co jsou systémové nabídky? To je, když jeden výrobce dokáže nabídnout komplexní dodávku nejen jednoho dílu, ale hromady dalších, které spolu perfektně lícují. Vezměte si třeba dodavatele cihel. Co když dodá i překlady nad okna, stropnice, komín, schody, střešní tašky, omítku… Navíc podle projektu spočítá spotřebu materiálu, doporučí správné doplňky, technologie a nakonec i firmu, která s tímto materiálem umí, je na něj vyškolená a provede prvotřídní práci.

Pak tu máme třeba téma o vytápění. S přicházejícím jarem je právě nejvhodnější čas řešení tohoto problému.

V interiéru se budeme zabývat barokem. Ano, barokem, tak v Čechách oblíbeným a hojně zastoupeným slohem. Samozřejmě, že půjde o baroko moderní. Takové to, které si fanoušci dají do interiéru jako historizující kousek. Kousek, který ukáže tok času. Stejně jako hodiny. Krásným oslím můstkem jsme se dostali k dalšímu tématu. Hodiny v interiéru nejen ukazují čas, ale jsou také efektním doplňkem. A pak jsme překvapeni, jak ten čas utekl, když jsme místo uklízení koukali na televizi (další oslí můstek!).

Raději s interiérem skončíme, než se do těch můstků zamotáme, a půjdeme se podívat na zahradu. Kam vysadit bazalku? A jaký druh? Chcete raději Purple Ruffles, nebo klasickou odrůdu Lettuce Leaf? Nebo snad raději budete pěstovat bazalku v květináči? Na to je vhodný jiný druh. Prostě bazalka je velké téma, kterým začínáme nový velký seriál o tajemství bylinek.

Dům&Zahrada 3/19
Samozřejmě, že nesmí chybět ani hromada krásných návštěv, v nichž bychom chtěli vypíchnout nádhernou rekonstrukci domu v Mikulově. Romantický dům v modré má stejně nádherný interiér. A přitom to bývala skoro ruina. A co z toho vzniklo? Jen se podívejte do našeho časopisu, jehož třetí číslo roku 2019 právě přichází na naše stánky.

Pokud vás něco zaujalo, neváhejte a časopis si kupte, máte několik možností. Časopis najdete téměř na každém stánku, u benzinové pumpy apod., nebo můžete využít předplatného. (Informace o klasickém tištěném předplatném najdete zde) nebo zde v elektronické podobě pro vaše počítače, tablety a telefony.

Komentáře

Načítám komentáře...