Nádherná vila Bruce Willise na ostrovech poblíž Haiti je na prodej za 33 milionů dolarů!

Bruce Willis

Autor: Profimedia.cz

Zdroj: Profimedia.cz

Letní sídlo na ostrově Parrot Cay v souostroví Turks a Caicos, jež se rozkládá v blízkosti Kuby a Haiti, se objevilo na realitním trhu teprve před několika dny.

Hollywoodský herec, známý díky svým filmům, jako např. Smrtonosná past, 12 opic, Pátý element nebo Armagedon, možná nyní bude prodejcem nejdražší nemovitosti na ostrovech Turks a Caicos v Karibiku. Jeho luxusní sídlo na ostrově Parrot Cay (Papouščí ostrůvek) se nachází na pozemku o devíti akrech a má výhled přímo na pobřeží azurového moře. Leží v chráněné zátoce Rocky Point Bay a je orientováno západním směrem, takže zde večer mohou majitelé pozorovat západ slunce.

Bruce Willis

Zdroj: Profimedia.cz

Nemovitost je rozdělena do tří domů s celkovou užitnou plochou téměř 1800 metrů čtverečních. Celkem je zde k užívání 11 ložnic (pět ložnic v hlavní budově a po třech ložnicích v domcích pro hosty) a 12 koupelen! K dispozici jsou i čtyři bazény, pokud tedy majitelé nedají přednost koupání přímo v nádherně čisté mořské vodě, neboť pláž je od domu, co by kamenem dohodil.

Hlavní dům má rozlohu skoro 680 metrů čtverečních a obklopuje jej bazén o rozloze 250 metrů čtverečních. Hlavní apartmá zaujímá celé druhé patro a nabízí nádherný výhled na oceán. V místnosti jsou klenuté stropy a je vybavena jen minimem nábytku, takže ještě více vynikne její velký prostor. Hlavní koupelna přiléhající k apartmánu má velkou dešťovou sprchu a volně stojící vanu. Apartmá je obklopeno terasami, kde je možné odpočívat a povečeřet při západu slunce.

Terasy kolem bazénů jsou velmi prostorné, nachází se zde spousta lehátek a dalších kusů zahradního nábytku určených k příjemné relaxaci, je zde ideální místo na zahradní party a grilování. Palmy okolo skýtají příjemný stín.

V hlavní budově se také nachází soukromé a moderní technikou vybavené kino s velkým projektorem a plátnem, tělocvična na jógu a menší fitness.

Bruce Willis

Zdroj: Profimedia.cz

K pozemkům nemovitosti patří také písečná příjezdová cesta a tropické terénní úpravy, včetně kokosových, banánových a papájových stromů. Součástí je rovněž pláž o délce 340 metrů, plážový pavilon, kabiny a dětské hřiště s pirátskou lodí.

Parrot Cay je místem, na kterém se nachází jen několik soukromých rezidencí zajímavých či vysoce postavených osobností, jako jsou módní návrhářka Donna Karan, bývalá americká modelka, herečka a dnes velmi úspěšná podnikatelka Christie Brinkley, Rolling Stones nebo Keith Richards. Bruce Willis zde koupil pozemek s nemovitostí v roce 2000 a během čtyř let provedl mnoho rekonstrukcí a úprav.

Komentáře

Načítám komentáře...