Nahlédněte s námi do nového domu, který si pořídili manželé Gatesovi!

Bill Gates

Autor: Profimedia.cz

Zdroj: Profimedia.cz

Plážová vila v blízkosti San Diega, přímo na pobřeží Tichého oceánu, má nového majitele. Není jím nikdo jiný než miliardář Bill Gates se svou manželkou Melindou.

Za tuto nádhernou kalifornskou haciendu utratili manželé Gatesovi v přepočtu miliardu korun! Její původní cena na realitním trhu byla 48 milionů dolarů, avšak Gatesovi ji nakonec získali za 43 milionů, což je v přepočtu zhruba 1,1 miliardy českých korun. Původní majitelkou vily je bývalá manželka texaského miliardáře T. Boone Pickense Madeleine.

Bill Gates

Zdroj: Profimedia.cz

Nemovitost o rozloze 540 metrů čtverečních patří podle deníku The Wall Street Journal k největším realitním transakcím, které se v dané oblasti letos uskutečnily. Bill Gates (64), miliardář a spoluzakladatel softwarové společnosti Microsoft, koupil s manželkou Melindou (55) tuto haciendu od vdovy po miliardáři T. Boone Pickensovi, který zemřel loni v září.

V domě se nachází šest ložnic, čtyři koupelny a samozřejmě ostatní nezbytné místnosti, jako jsou obývací pokoj a rodinný pokoj, kuchyně s velkou jídelnou či pracovna. V místnostech jsou většinou položené mramorové dlaždice a téměř všude se nacházejí trámové stropy. Přírodní styl je vyladěn i využitím přírodních odstínů barev. Hlavní místnosti jsou propojené, čímž vzniká dojem velkých otevřených a velmi prosvětlených prostor.

V některých hlavních místnostech a také v master suite (hlavní ložnice) se nachází nádherné velké krby, v hlavní ložnici pak také vestavěná knihovna a vlastní velká šatna.

Bill Gates

Zdroj: Profimedia.cz

Od domu je nádherný výhled na pláž a oceán. Ke koupání lze však kromě mořské vody využít i zahradní bazén nebo obří vířivku, do které se vejde až deset lidí. Samozřejmostí je také sauna a domácí kino. Kromě hlavní budovy se na pozemku nacházejí ještě dva domky pro hosty a také velký skleník. V domě je vybudováno podlahové topení a celý objekt má perfektní bezpečnostní zařízení a automatické osvětlování.

Bill Gates má své hlavní sídlo v Medině u břehu Washingtonského jezera. Nicméně již investoval do několika dalších nemovitostí, jako například do koňské farmy a výcvikového střediska v Rancho Santa Fe, které odkoupil od dietoložky a odbornice na hubnutí Jenny Craigové za 455 milionů dolarů.

Komentáře

Načítám komentáře...