Zpěvačka Gloria Estefan už zase hledá kupce pro své sídlo v Miami

Gloria Estefan

Autor: Profimedia.cz

Zdroj: Profimedia.cz

Hudební i manželský pár Gloria a Emilio Estefanovi znovu přišli s nabídkou na prodej jejich nemovitosti na hvězdném ostrově v Miami. V jejich sídle nějakou dobu pobývaly na návštěvě další hvězdy, jako například Jennifer Lopez, Cher nebo Ricky Martin.

Podle vyjádření Emilia Estefana pár původně koupil tuto nemovitost asi před 25 lety pro zpěvaččinu matku, která však již zemřela. Když manželům odrostly děti a odstěhovaly se do vlastního bydlení, ukázalo se, že je tento dům pro manžele příliš velký. Poprvé začali s prodejem nemovitosti již před pěti lety, a to za částku 40 milionů dolarů. Přestože se o koupi nemovitosti zajímalo dost lidí, dokonce i někteří z přátel Estefanových, dům se nakonec nepodařilo prodat.

Gloria Estefan

Zdroj: Profimedia.cz

V loňském roce se sídlo objevilo na trhu s realitami znovu, a to za částku 32 milionů dolarů, ale ani tenkrát slavný pár kupce nenašel. Nyní přichází s nabídkou znovu, a to za cenu 27,9 milionů dolarů, což je cena velmi přijatelná, obzvláště pokud uvážíme, v jak luxusní lokalitě se nemovitost nachází.

Rezidence se rozkládá na pozemku o velikosti asi 1,3 hektaru. Hlavní budova nese název La Casita, rozkládá se na užitné ploše téměř 500 metrů čtverečních a vyznačuje se elegantní bílou fasádou, podlahami z kvalitního dřeva nebo mramoru a také otevřenými verandami a klenutými dveřmi vedoucími do zahrad. Z vily je nádherný výhled na oceán, který ostrov obklopuje.

Vejdeme-li hlavním vchodem, rozprostře se před námi prostorné foyer, z nějž vede schodiště do prvního patra, kde je umístěno pět ložnic. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj, který je propojený s jídelnou a kuchyní. Jídelna má samostatný vstup na zadní terasu a je lemována řadou oken, která do místnosti pouštějí příjemné světlo. Jedna z ložnic slouží jako hlavní apartmá a vede z ní samostatný vstup na hořejší terasu s výhledem na okolí. K ložnicím přiléhají koupelny a hlavní apartmá je vybaveno i šatnou.

Kromě hlavní budovy se na zahradě nachází menší vilka, sloužící jako dům pro hosty. V ní jsou umístěny další tři ložnice, menší obývací pokoj a také jednodušší kuchyně s jídelním koutem.

Gloria Estefan

Zdroj: Profimedia.cz

Velmi působivá je venkovní terasa, která je zhotovena zcela ve středomořském stylu. Uprostřed terasy se nachází malý bazének, zatímco velký a jedinečně tvarovaný bazén je umístěn na dvoře mezi oběma domy, obklopený tyčícími se palmami a pečlivě udržovaným trávníkem vedoucím až k samotné terase u bazénu.

Zda se manželům Estefanovým podaří nemovitost tentokrát konečně prodat, bude jasné až během několik týdnů, momentální situace v Americe je velmi komplikovaná vzhledem k důsledkům koronaviru, a celková ekonomická situace má vliv i na trh s realitami. Přesto však podle vyjádření manželů Estefanových oba doufají, že tentokrát již kupce svého nádherného sídla najdou.

Komentáře

Načítám komentáře...