Julianne Moore prodala svůj půvabný domek v Montauku

Julianne Moore

Autor: Profimedia.cz

Zdroj: Profimedia.cz

Oscarová hvězda a stále elegantní a půvabná herečka Julianne Moore prodala svou nemovitost ležící v Montauku ve státě New York, a to za cenu 2,85 milionu dolarů. Před 14 lety tentýž domek kupovala ani ne za polovinu, za „pouhých“ 1,07 milionu dolarů!

Původně velmi oblíbený domek, který si herečka se svým manželem, filmovým režisérem Bartem Freundlichem v roce 2007 koupili a který využívali jako víkendové sídlo, se však rozhodli již v roce 2015 prodat. Důvodem mělo být to, že jednou v domku našli opilého cizího muže! Ten sice samozřejmě rychle „vyklidil prostor“, ale Julianne Moore se zde již necítila v bezpečí a dobře. Chatu tedy manželé nabídli k prodeji, a to za cenu 3,5 milionu dolarů, avšak nenašli žádného kupce. Inzerát byl tedy dočasně stažen z nabídky a teprve nyní, po několika měsících na trhu a zlevnění z původní ceny, se konečně podařilo nemovitost prodat.

Přestože se jedná o skromné sídlo, tedy alespoň na poměry filmových celebrit, neboť má užitnou plochu pouze necelých 100 metrů čtverečních, pozemek okolo něj má rozlohu přes 20 000 metrů čtverečních. V domku se nacházejí tři ložnice, jedna celá a jedna poloviční koupelna a velmi útulný obývací pokoj, ve kterém dominantu tvoří cihlový krb a vestavěné police. Celý interiér je vybaven starožitnými dřevěnými podlahami a v místnostech se nacházejí funkční krby na dřevo.

Julianne Moore

Zdroj: Profimedia.cz

Kuchyně s jídelnou jsou velmi prostorné, otevřené a díky prosklené stěně nejen že do místnosti vstupuje dostatek denního světla, ale také je odtud malebný výhled na hraniční přírodní rezervaci. V ložnicích je dostatek prostoru a nabízejí veškeré pohodlí pro odpočinek nejen obyvatel domu, ale i jejich hostů. Kromě toho místnosti lze přeměnit i na pracovnu či domácí kancelář, zkrátka podle potřeb majitelů. Koupelna je vybavena volně stojící vanou, samostatnou sprchou a na zemi je položena šachovnicová podlaha.

Julianne Moore

Zdroj: Profimedia.cz

Vyjdete-li ven, najdete na zahradě jídelní a lenoškové prostory, nabízející možnost využití pro zahradní party. V průběhu let Julianne Moore a její manžel nemovitost zrekonstruovali a také zde vybudovali bazén se slanou vodou a zahradní domek. Nemovitost se nachází v blízkosti vesnice a oceánu, kde místní často využívají možnosti vodních sportů, jako jsou plavání, plachtění a pádlování.

Komentáře

Načítám komentáře...