Časopis Dům a zahrada
"Měsíčník, který se komplexně zaměřuje na rodinný dům. Věnuje se zejména jeho architektuře, stavbě, rekonstrukci, vybavení a zařízení interiéru a úpravě zahrady. Přináší návštěvy pozoruhodných rodinných domů, názory architektů a odborníků, ale hlavně praktické informace a tipy pro všechny, kdo rodinný dům staví, bydlí v něm či o bydlení ve vlastním sní."

Předplatné zajištuje

Česká republika: Vltava Labe Media a.s.,
U Trezorky 921/2, 15800 Praha 5 - Jinonice.

Tel: 840 336 459.
E-mail: predplatne-casopisu@vlmedia.cz

Tel: 00421 2 44458821.
Email: predplatne@abomkapa.sk

Slovenská republika: Mediaprint - Kapa,
Vajnorská 137, Bratislava, 83101.

Redakce měsíčníku Dům a zahrada

Kontakt na redakci: Časopis Dům a zahrada,
U Trezorky 921/2, 15800, Praha 5 - Jinonice.

Email: redakce@dumazahrada.cz.
Centrální kontakt na inzerci: inzerce@dumazahrada.cz

Vydává: Vltava Labe Media a.s., U Trezorky 921/2, Praha 5 - Jinonice, 15800.
www.vlmedia.cz. Inzerce: AdActive s.r.o.,
Tel: +420 723 000 561. Email: info@adactive.cz


Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč vč. DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Prší, je čas si přečíst nové číslo Domu&Zahrady

Když je venku mokro a chladno, spousta prací se nedá dělat. Na zahradě jablka trhat nebudete, na stavbě taky nevyrazíte betonovat. Takže je čas na desáté číslo časopisu Dům&Zahrada.

Nové číslo časopisu Dům&Zahrada

S koncem prázdnin přichází i nové číslo časopisu Dům&Zahrada

Léto se stále nevzdává, ale my tu máme už deváté číslo časopisu Dům&Zahrada. V našem plánu vydání je to už taková stálice, která se dotýká rekonstrukcí.

Dům&Zahrada 8/22

Prázdninové číslo Domu&Zahrady je na stáncích!

Jsou časopisy, které si dají o prázdninách pauzu. Raději na prázdniny vydají jen jedno číslo, než aby vydávali dvě. To Dům&Zahrada za celou dobu své existence neudělala. A tak i teď můžete najít na stáncích osmé číslo roku 2022.

Dům&Zahrada 7/22

Fantastické letní číslo Domu&Zahrady právě vyšlo

Chcete mít v létě co dělat? Budete se nudit v letadle, na pláži nebo třeba jen na chatě? Tak to bude přesně ten pravý čas na náš časopis. Má spoustu krásných a zajímavých článků.

Dům&Zahrada 6/22

Na stáncích můžete potkat nové číslo Domu&Zahrady

Šesté číslo by vás mohlo opravdu zaujmout. Ve své technické části se totiž věnuje tomu, co by chtěla spousta lidí dnes – domům odpojeným od energetických sítí.

Nepodceňte prevenci a chraňte se proti klíšťatům.

Co je skutečný základ boje proti klíšťatům?

Jaro je v plném proudu a pomalu se blíží léto. Možná i vy čím dál častěji vyrážíte někam do přírody. Příroda je nádherná, ale nese s sebou i svá určitá úskalí. Krvelačný hmyz na každém rohu. Nepodceňte přípravu a chraňte se.

Dům&Zahrada 5/22

Najděte si čas a přečtěte si nové číslo časopisu Dům&Zahrada

Je nám jasné, že je jaro, takže práce na zahradě teď zabírají většinu času. Ale pokud si nějaký čas najdete a přečtete si páté číslo časopisu Dům&Zahrada, neprohloupíte.

Speciál Úspory v domě

Vyšlo speciální číslo o úsporném bydlení

V tento čas jsme už několik let vydávali krásné speciální číslo Na venkově. Jenže doba je zlá a my promptně zareagovali na nastalou situaci. Takže jsme dali dohromady speciál reagující na zvýšené ceny energií, stavebního materiálu, práce… vlastně vše...

Dům&Zahrada 4/22

Jaro je tady a stejně tak i dubnové číslo Domu&Zahrady

Pokud nás nepřekvapí ještě nějaké mrazíky, asi můžeme už plánovat jarní práce na zahradě. A nejen na zahradě. I na stavbě, při úklidu…

Dům&Zahrada 3/22

Dům&Zahrada má už na stáncích třetí číslo roku 2022

Na českém trhu je hned několik časopisů o bydlení. Ale už dlouhá léta se ve své kategorii drží na první pozici Dům&Zahrada. Proč? No protože pořád přinášíme zajímavé čtení, inspiraci a nápady. Vezměte si třeba tohle třetí číslo…

Je pravý čas jít pro nové číslo Domu&Zahrady

Druhé číslo nejčtenějšího časopisu o bydlení na českém trhu je tady. A tak si i vy můžete vyrazit třeba do supermarketu Lidl, kde najdete Dům&Zahradu.

První číslo roku 2022 časopisu Dům&Zahrada je v prodeji

Za chvíli budou Vánoce a máme tu další číslo časopisu Dům&Zahrada. Abyste se pořádně mohli u stromečku rozložit, odpočinout od toho shonu a přečíst si samé zajímavosti.

Dům&Zahrada 12/21

Speciální číslo Domu&Zahrady je hlavně o stavbě

Pokud půjdete do prodejny novin a časopisů nebo třeba do obchodu či supermarketu, můžete už dnes narazit na dvanácté číslo Domu&Zahrady. Je opravdu speciální, tak si ho nenechte ujít.

Dům&Zahrada 11/21

Je čas pro jedenácté číslo časopisu Dům&Zahrada

Zase tu je čas, kdy stánky s časopisy uvítají nové číslo našeho magazínu Dům&Zahrada. Jedenácté v roce 2021. A protože je venku už chladno a ošklivo, je dobré si něco pěkného doma přečíst.

Dům&Zahrada 10/21

Časopis Dům&Zahrada už je zase tu. Hledejte desáté číslo

Desáté číslo nejčtenějšího časopisu o bydlení v České republice je na stáncích a ve schránkách předplatitelů. A je zase nabité novinkami. Doslova.

Dům&Zahrada 8/21

Nové číslo časopisu Dům&Zahrada je na stáncích

Pokud najdete na stánku, u benzinové pumpy nebo třeba v Lidlu Dům&Zahradu s číslem 8/21, pak je zcela nové. A co v něm najdete? Třeba si spolu zabojujeme s horkem.

Dům&Zahrada 7/21

Červenec, horko a nové číslo Domu&Zahrady

Jaro na sebe nechalo dlouho čekat. I to léto se nijak nesnažilo. Ale právě teď to startuje. Jednak vysoké teploty, jednak prázdninové číslo časopisu Dům&Zahrada.

Dům&Zahrada 6/21

Vzhůru do léta s červnovým číslem Domu&Zahrady

Vítejte do léta, i když poněkud chladného. Vítejte do „normálního světa“. Už se konečně můžeme s jistou dávkou obezřetnosti scházet, konečně můžeme nakupovat, můžeme žít normálně. Snad budete v tom shonu mít čas i na nový Dům&Zahradu.

Dům&Zahrada 5/21

Květen se blíží, ale květnový Dům&Zahrada je už na stáncích

Tak jsme se snad už toho jara dočkali. Sláva! Zahrady jsou naše spása v téhle šílené době. A samozřejmě, že můžeme i stavět, rekonstruovat, opravovat, upravovat...

Na venkově 21

Vychází speciál Na venkově

Už se stalo tradicí, že časopis Dům&Zahrada vydává na jaře speciální číslo s názvem Na venkově. A protože se tradice musí dodržovat, tak je na stáncích i nyní. Právě totiž vychází.

Dům&Zahrada 4/21

Snad poslední lockdownový Dům&Zahrada právě vychází

Velkým fenoménem je bezúdržbová zahrada. Zahradníci, kteří tyhle řádky čtou, určitě pokývají hlavami, protože snad není jediný zákazník, který by neřekl „pokud možno bezúdržbová“. Jenže to je mýtus. Vážně.