Časopis Dům a zahrada
"Měsíčník, který se komplexně zaměřuje na rodinný dům. Věnuje se zejména jeho architektuře, stavbě, rekonstrukci, vybavení a zařízení interiéru a úpravě zahrady. Přináší návštěvy pozoruhodných rodinných domů, názory architektů a odborníků, ale hlavně praktické informace a tipy pro všechny, kdo rodinný dům staví, bydlí v něm či o bydlení ve vlastním sní."

Předplatné zajištuje

VLTAVA LABE MEDIA a.s.
U Stavoservisu 646/1a,108 00 Praha 10 – Malešice

Zákaznická linka: 272 015 015, 272 015 020
dumazahrada@mojepredplatne.cz

Redakce měsíčníku Dům a zahrada

Kontakt na redakci: Časopis Dům a zahrada, U Trezorky 921/2, 15800, Praha 5 - Jinonice.
Email: redakce@dumazahrada.cz. Centrální kontakt na inzerci: inzerce@dumazahrada.cz

Inzerce časopisu:

Iveta Menčíková, +420 777 288 157, iveta.mencikova@vlmedia.cz
Online inzerce: inzerce.vlmedia@vlmedia.cz.

Dům&Zahrada 10/23

Říjnové číslo Domu & Zahrady je plné tipů pro babí léto a začátek podzimu

Nové vydání časopisu Dům & Zahrada přináší tipy na přípravu dřeva na zimu, potěší popisem zajímavých rekonstrukcí domů, chalup a i nejkrásnějších zahrad. Dočtete se v něm o trendech bydlení, moderních materiálech, o propojení betonu a dřeva. Zároveň...

Dům&Zahrada 9/23

Odpočiňte si s Domem & Zahradou. Až začne škola a podzim, nezastavíte se

Deváté vydání Domu & Zahrady v tomto roce opět vychází o půl měsíce dřív, než by napovídalo číslo. Tak je to vždy. Je to už tradice, abyste byli vždy o kousek v předstihu. Ať už s pracemi na zahradě, stavbou, nebo třeba i odpočinkem.  

Časopis na dovolené

Máte co číst? Vychází osmé číslo Domu & Zahrady!

Jsou prázdniny a my pro vás máme připravené číslo, které dny volna ještě pozdvihne na novou úroveň. A pokud už jste si dovolenou vybrali, tak vám alespoň nebude tak smutno.  

Časopis Dům&Zahrada 7/23

Prázdniny začínají s novým číslem časopisu Dům & Zahrada

Polovina června je čas, kdy spousta lidí vyráží na prázdniny, aby se vyhnuli tomu největšímu náporu turistů ze začátku července. Pro chvíle odpočinku si můžou přibalit i sedmé číslo časopisu Dům & Zahrada.

Dům&Zahrada 6/23

Dům & Zahrada se vyplatí, i když na tepelném čerpadle můžete prodělat

Náš titulek je velkým oslím můstkem mezi tím, že nám vyšlo nové číslo oblíbeného časopisu o bydlení Dům & Zahrada, a asi nejzajímavějším článkem uvnitř. Ten se totiž zabývá tím, že ne vždy se tepelné čerpadlo musí vyplatit.  

Dům&Zahrada 4/23

Dům & Zahrada vchází do jara se čtvrtým číslem tohoto roku

Jaro je tady. To je už bez debaty. Jistě, počkáme si na zmrzlé muže, než všechno vysadíme do země, ale teď už to všechno opravdu začíná. Tak se pojďme připravit na ten kolotoč.

Dům&Zahrada 3/23

Březnové číslo Domu&Zahrady je už v prodeji

Tak jsme vám připravili další číslo. A děláme to rádi, protože vidíme, že naši práci oceňujete. Jak? Že nás i v těžkých dobách stále čtete. A stále víc.

Dům&Zahrada 2/23

Začalo sněžit, usaďte se do tepla a přečtěte si Dům&Zahradu

A je tu další číslo Domu&Zahrady. Jde už o druhé číslo roku 2023 (ten čas letí) a my vám nabízíme zase velkou dávku inspirace, rad i příjemného trávení volného času.

Dům&Zahrada 1/23

Ještě před Vánoci vychází první číslo Domu&Zahrady roku 2023

Jak už to bývá, náš časopis vychází v polovině měsíce předchozího, než je jeho číslo, aby časově tematické články nebyly zastaralé. V zimě to tak úplně zapotřebí není, ale i tak držíme celoroční linii. A tak již dnes vychází č. 1 roku 2023 časopisu D...

Dům&Zahrada 12/22

Poslední číslo Domu&Zahrady v roce 2022 je speciální

Rok uběhl jako voda a zase vyšlo dvanáct čísel nečtenějšího časopisu o bydlení v ČR. Dům&Zahrada jako obvykle uzavírá rok speciálem, který je větší, obsáhlejší a jeho hlavní část zabírá jedno důležité téma.

Dům&Zahrada 11/22

Už jedenácté číslo Domu&Zahrady tohoto roku je v prodeji

Čas letí a náš časopis ho sotva stíhá. Ještě máme v živé paměti, jak jsme tento ročník plánovali, a najednou je na stáncích jedenácté číslo a dvanácté právě vyrábíme. A co se v tom předposledním čísle roku 2022 dozvíte?

Prší, je čas si přečíst nové číslo Domu&Zahrady

Když je venku mokro a chladno, spousta prací se nedá dělat. Na zahradě jablka trhat nebudete, na stavbě taky nevyrazíte betonovat. Takže je čas na desáté číslo časopisu Dům&Zahrada.

Nové číslo časopisu Dům&Zahrada

S koncem prázdnin přichází i nové číslo časopisu Dům&Zahrada

Léto se stále nevzdává, ale my tu máme už deváté číslo časopisu Dům&Zahrada. V našem plánu vydání je to už taková stálice, která se dotýká rekonstrukcí.

Dům&Zahrada 8/22

Prázdninové číslo Domu&Zahrady je na stáncích!

Jsou časopisy, které si dají o prázdninách pauzu. Raději na prázdniny vydají jen jedno číslo, než aby vydávali dvě. To Dům&Zahrada za celou dobu své existence neudělala. A tak i teď můžete najít na stáncích osmé číslo roku 2022.

Dům&Zahrada 7/22

Fantastické letní číslo Domu&Zahrady právě vyšlo

Chcete mít v létě co dělat? Budete se nudit v letadle, na pláži nebo třeba jen na chatě? Tak to bude přesně ten pravý čas na náš časopis. Má spoustu krásných a zajímavých článků.

Dům&Zahrada 6/22

Na stáncích můžete potkat nové číslo Domu&Zahrady

Šesté číslo by vás mohlo opravdu zaujmout. Ve své technické části se totiž věnuje tomu, co by chtěla spousta lidí dnes – domům odpojeným od energetických sítí.

Nepodceňte prevenci a chraňte se proti klíšťatům.

Co je skutečný základ boje proti klíšťatům?

Jaro je v plném proudu a pomalu se blíží léto. Možná i vy čím dál častěji vyrážíte někam do přírody. Příroda je nádherná, ale nese s sebou i svá určitá úskalí. Krvelačný hmyz na každém rohu. Nepodceňte přípravu a chraňte se.

Dům&Zahrada 5/22

Najděte si čas a přečtěte si nové číslo časopisu Dům&Zahrada

Je nám jasné, že je jaro, takže práce na zahradě teď zabírají většinu času. Ale pokud si nějaký čas najdete a přečtete si páté číslo časopisu Dům&Zahrada, neprohloupíte.

Speciál Úspory v domě

Vyšlo speciální číslo o úsporném bydlení

V tento čas jsme už několik let vydávali krásné speciální číslo Na venkově. Jenže doba je zlá a my promptně zareagovali na nastalou situaci. Takže jsme dali dohromady speciál reagující na zvýšené ceny energií, stavebního materiálu, práce… vlastně vše...

Dům&Zahrada 4/22

Jaro je tady a stejně tak i dubnové číslo Domu&Zahrady

Pokud nás nepřekvapí ještě nějaké mrazíky, asi můžeme už plánovat jarní práce na zahradě. A nejen na zahradě. I na stavbě, při úklidu…

Dům&Zahrada 3/22

Dům&Zahrada má už na stáncích třetí číslo roku 2022

Na českém trhu je hned několik časopisů o bydlení. Ale už dlouhá léta se ve své kategorii drží na první pozici Dům&Zahrada. Proč? No protože pořád přinášíme zajímavé čtení, inspiraci a nápady. Vezměte si třeba tohle třetí číslo…