Časopis Dům a zahrada
"Měsíčník, který se komplexně zaměřuje na rodinný dům. Věnuje se zejména jeho architektuře, stavbě, rekonstrukci, vybavení a zařízení interiéru a úpravě zahrady. Přináší návštěvy pozoruhodných rodinných domů, názory architektů a odborníků, ale hlavně praktické informace a tipy pro všechny, kdo rodinný dům staví, bydlí v něm či o bydlení ve vlastním sní."

Předplatné zajištuje

Česká republika: Vltava Labe Media a.s.,
U Trezorky 921/2, 15800 Praha 5 - Jinonice.

Tel: 840 336 459.
E-mail: predplatne-casopisu@vlmedia.cz

Tel: 00421 2 44458821.
Email: predplatne@abomkapa.sk

Slovenská republika: Mediaprint - Kapa,
Vajnorská 137, Bratislava, 83101.

Redakce měsíčníku Dům a zahrada

Kontakt na redakci: Časopis Dům a zahrada,
U Trezorky 921/2, 15800, Praha 5 - Jinonice.

Email: redakce@dumazahrada.cz.
Centrální kontakt na inzerci: inzerce@dumazahrada.cz

Vydává: Vltava Labe Media a.s., U Trezorky 921/2, Praha 5 - Jinonice, 15800.
www.vlmedia.cz. Inzerce: AdActive s.r.o.,
Tel: +420 723 000 561. Email: info@adactive.cz


Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč vč. DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

První číslo roku 2022 časopisu Dům&Zahrada je v prodeji

Za chvíli budou Vánoce a máme tu další číslo časopisu Dům&Zahrada. Abyste se pořádně mohli u stromečku rozložit, odpočinout od toho shonu a přečíst si samé zajímavosti.

Dům&Zahrada 12/21

Speciální číslo Domu&Zahrady je hlavně o stavbě

Pokud půjdete do prodejny novin a časopisů nebo třeba do obchodu či supermarketu, můžete už dnes narazit na dvanácté číslo Domu&Zahrady. Je opravdu speciální, tak si ho nenechte ujít.

Dům&Zahrada 11/21

Je čas pro jedenácté číslo časopisu Dům&Zahrada

Zase tu je čas, kdy stánky s časopisy uvítají nové číslo našeho magazínu Dům&Zahrada. Jedenácté v roce 2021. A protože je venku už chladno a ošklivo, je dobré si něco pěkného doma přečíst.

Dům&Zahrada 10/21

Časopis Dům&Zahrada už je zase tu. Hledejte desáté číslo

Desáté číslo nejčtenějšího časopisu o bydlení v České republice je na stáncích a ve schránkách předplatitelů. A je zase nabité novinkami. Doslova.

Dům&Zahrada 8/21

Nové číslo časopisu Dům&Zahrada je na stáncích

Pokud najdete na stánku, u benzinové pumpy nebo třeba v Lidlu Dům&Zahradu s číslem 8/21, pak je zcela nové. A co v něm najdete? Třeba si spolu zabojujeme s horkem.

Dům&Zahrada 7/21

Červenec, horko a nové číslo Domu&Zahrady

Jaro na sebe nechalo dlouho čekat. I to léto se nijak nesnažilo. Ale právě teď to startuje. Jednak vysoké teploty, jednak prázdninové číslo časopisu Dům&Zahrada.

Dům&Zahrada 6/21

Vzhůru do léta s červnovým číslem Domu&Zahrady

Vítejte do léta, i když poněkud chladného. Vítejte do „normálního světa“. Už se konečně můžeme s jistou dávkou obezřetnosti scházet, konečně můžeme nakupovat, můžeme žít normálně. Snad budete v tom shonu mít čas i na nový Dům&Zahradu.

Dům&Zahrada 5/21

Květen se blíží, ale květnový Dům&Zahrada je už na stáncích

Tak jsme se snad už toho jara dočkali. Sláva! Zahrady jsou naše spása v téhle šílené době. A samozřejmě, že můžeme i stavět, rekonstruovat, opravovat, upravovat...

Na venkově 21

Vychází speciál Na venkově

Už se stalo tradicí, že časopis Dům&Zahrada vydává na jaře speciální číslo s názvem Na venkově. A protože se tradice musí dodržovat, tak je na stáncích i nyní. Právě totiž vychází.

Dům&Zahrada 4/21

Snad poslední lockdownový Dům&Zahrada právě vychází

Velkým fenoménem je bezúdržbová zahrada. Zahradníci, kteří tyhle řádky čtou, určitě pokývají hlavami, protože snad není jediný zákazník, který by neřekl „pokud možno bezúdržbová“. Jenže to je mýtus. Vážně.

Dům&Zahrada 3/21

Třetí číslo Domu&Zahrady už očekává konec zimy

V našem časopisu mají velké ohlasy dva naši externí spolupracovníci. Architekt Rampich nám už léta dodává úžasné fejetony plné až vančurovské slovní ekvilibristiky a pak inženýr Brabec, který odpovídá na vaše dotazy. Druhý jmenovaný nám ale začal psá...

Dům&Zahrada 2/21

Je zima, je únor, je tu nové číslo časopisu Dům&Zahrada

Když v domě hoří, je to pohroma. Když jde do domu odspodu voda, je to taky pohroma. A tak se v tomhle čísle podíváme na tyhle dvě pohromy a budeme si povídat o tom, co dělat, abychom jim předešli.

Dům&Zahrada 1/21

První číslo roku 2021 Domu&Zahrady je už na stáncích!

Ten rok 2020 se světu moc nepovedl. Doufejme, že nový rok bude lepší. My ale jedeme dál ve stále skvělé formě. V prvním čísle roku 2021 tak najdete hodně zajímavých článků.

Dům&Zahrada 12/20

Speciální číslo časopisu Dům&Zahrada je na stáncích

Lidé chtějí domy stále víc. S karanténou je to stále silnější puzení. Lidé kupují i domy, které jindy byly ležáky. A tak se hodí, že naše dvanácté číslo je velký speciál o stavbě.

Dům&Zahrada 11/20

Kupte si nové číslo Domu&Zahrady vhodné do karantény

Tak jsme zase v karanténě. Všichni. Zase nám tu řádí ta podivná nemoc. Ale nebojte. Přečkáme to. A víte, co je nejlepší prevence? Jít na zahrádku a pořádně se zanořit do hlíny. Tam COVID-19 zaručeně nechytnete.

Dům&Zahrada 10/20

Nové číslo Domu&Zahrady přináší ohromné množství novinek

Přelom září a října vždy patřil a určitě dlouho ještě patřit bude veletrhu FOR ARCH v Praze-Letňanech. A říjnové číslo u nás zase patřilo novinkám na tomto veletrhu. Jenže i ten největší stavební veletrh se může/musí sklonit před zákeřným virem. A ta...

Dům&Zahrada 10/20

Dům&Zahrada pro zářijové dny už je dnes v prodeji

I když se stále staví nové a nové domy, to, co nás zajímá víc, jsou stále rekonstrukce. Na nový dům ledaskdo nemá peníze, takže inspirace, nápady a tipy na rekonstrukci něčeho staršího jsou stále velmi cenné.

dům&zahrada 8/20

Číslo 8 časopisu Dům&Zahrada už můžete najít na stáncích a v obchodech

Červen propršel a byl celkem chladný. Stejně tak i červenec. Tedy jak se to vezme. Byly chladné proti předchozím dvěma letům. Jinak patřily stále mezi ty nejteplejší. A i tak klimatologové říkají, že to byla spíš výjimka. A tak se musíme ochladit.

Dům&Zahrada 7/20

Prázdniny začínají s číslem 7 časopisu Dům&Zahrada

Prázdninami už nás letos nikdo nepřekvapí. Už jsme jedny měli. Natrénováno máme, přípravy v úpravách domů, chat a zahrad jsou provedeny. Tak vzhůru na dodělání restů!

Dům&Zahrada 6/20

Červen s časopisem Dům&Zahrada už může začít

A je zase léto. Tedy ještě ne úplně, ale co si budeme povídat – tohle teplo bychom brali klidně i v červenci. A tak se snažte nespálit od sluníčka a otevřete si nové číslo časopisu Dům&Zahrada.

Dům&Zahrada 5/20

Květnový Dům&Zahrada už můžete koupit na stáncích či v obchodě

Tohle číslo bylo poprvé vytvořeno naplno v dobách koronaviru, tedy v trochu změněných podmínkách. Ale nemělo by to na něm být vidět. Je tu všechno, co normálně v časopisu najdete – skvělé návštěvy, zajímavé články, inspiraci, nápady.