Dům&Zahrada 9/16

Dočtete se

Zářijové číslo časopisu DŮM&ZAHRADA vychází již 16. 8.! Už se připravujeme na podzim, na chladné počasí, topení… Takže i v našem časopisu pomalu dojíždíme krásné dny a startujeme plány na rychlé naštípání dřeva, zateplení, izolování…

Časopis Dům&Zahrada je stále nejčtenější časopis na trhu v oblasti bydlení. Proč? Protože vám přinášíme nejen hromady úžasných návštěv domů a zahrad, ale i spoustu zajímavých informací ke stavbě či rekonstrukci domu. Tak například naše hlavní stavební téma se dnes týká nízkoenergetických domů a jejich právního smyslu. Taková prováděcí vyhláška by například měla lidem jasně říct, co se od nich očekává, za jakých podmínek, jak správně navrhnout, spočítat a postavit nízkoenergetický dům… A tak se na tuto vyhlášku podíval náš šéfredaktor. Je to vystudovaný architekt, takže by měl o dané problematice ledacos vědět a rozumět textu. Ovšem zjistil, že ani se svým titulem na to moc nestačí. Četl znovu a znovu. A ještě jednou. A snažil se to pochopit, abyste tomu rozuměli alespoň vy. Tak snad se to povedlo.

A dál tu máme například zajímavý článek o tom, jak rychle a bez námahy naštípat dříví. Jan Čech totiž tentokrát radí, jak vybrat správnou štípačku na dříví. Takže pokud už nechcete nebo nemůžete sekat sekerou, je tohle článek právě pro vás.

Z další ze zajímavých článku v čísle bychom rádi vypíchli například realitní poradnu, kde rozebíráme, jakou zvolit úschovu financí při nákupu/prodeji nemovitostí. Nebo vám ukážeme v rubrice Mladá architektura dům, který je pod-, pří- i nadzemní. A ve Skicáři nám profesionální designeři ukážou, jak správně zařizovat podkroví a čeho se vyvarovat.

A samozřejmě, že v zářijovém čísle najdete mnoho a mnoho dalších zajímavých věcí. Spousty návštěv, nápadů a inspirace.

  • Realitní poradna:Jjakou zvolit úschovu financí při nákupu/prodeji nemovitostí.
  • Interiér: Retro styl teď letí.
  • Zahrada: Traviny jsou perfektní i efektní pro většinu zahrad.

Komentáře

Načítám komentáře...