Dům&Zahrada 9/17

Dočtete se

Podzim klepe na dveře a chtěli bychom říct, že nastává nejlepší část roku – sklizeň ovoce. Jenže jarní mráz, kroupy a sucho udělalo z většiny české úrody jen smutného pohrobka. Ale berme to z lepší stránky - místo sklízení alespoň budete mít čas na náš časopis.

Jako obvykle je náš časopis plný, ba přímo nacpaný informacemi a inspiracemi. Tak kupříkladu ta inspirace. Jeden náš článek se zabývá schody. Určitě si říkáte, že zas a znova budeme psát o tom, jak mají být stupně vysoké, široké, z jakého materiálu, jak mají být osvětlené… Prostě to, co jsme psali už asi pětkrát. Jenže to tak není. Tentokrát jsme na pěti stránkách ukázali SCHODY. Ukázali to nejlepší, nejzajímavější, neinspirativnější. Prostě aby schody nebyla jen nutná cesta mezi patry, ale aby schody měly i přesah do funkčnosti i elegance. Aby každý, kdo přijde k vám domů, vydechl úžasem – WOW! A tak se i náš článek jmenuje.

A co dál? Asi hodně zajímavý pro vás bude článek o tom, jestli je možné si pořídit domácí kameru na hlídání svého domu. Víte, není to tak jednoduché. Mohlo by se totiž stát, že by vás zloděj vykradl a ještě na vás vysoudil odškodné, že jste si ho natočili na kameru. Vážně. To si neděláme legraci.

Do interiérů se podíváme v rámci pohovek, sedaček, sofa, prostě toho, na čem sedíme v obývacím pokoji po dlouhém dnu a odpočíváme. Tady by se neměla podceňovat krása, ale už vůbec ne funkčnost. Funkčnost pak je tím nejdůležitějším i v dalším článku – o malých velkých pomocnících do kuchyně. Budeme tu ukazovat hromad zajímavých malých spotřebičů – od mixérů přes odšťavňovače až třeba k parním hrncům. Třeba vás něco osloví.

A když tak projíždíme to číslo, říkáme si, že určitě zaujme i rubrika zahrada. Naše externí spolupracovnice Ing. Paclová vám totiž představí krásnou zeleninu. Bude totiž povídat o zelenině, která má nejen charakter konzumní, ale i okrasný. Takže co kdybyste si místo květin vypěstovali třeba květák? ;)

Krásný zbytek prázdnin i začátek školního roku a nesmutněte nad tou chabou úrodou. Příští rok to bude určitě lepší.

A samozřejmě, že v srpnovém čísle najdete mnoho a mnoho dalších zajímavých věcí. Spousty návštěv, nápadů a inspirace.

  • Reality: Zprostředkovatelská smlouva
  • Interiér: Ideální kuchyně
  • Zahrada: Zahrada ve svahu

Objednat lze samostatné číslo nebo získat předplatné

Stáhnout si svůj oblíbený časopis můžete i v elektronické podobě

  • Váš oblíbený časopis si můžete číst ihned a bez stahování
  • Jednoduše získáte okamžitý online přístup k aktuálním verzím nebo archivu
  • Vybrat si můžete jednotlivá vydání nebo předplatné
  • To vše za výhodnější cenu než ve stánku!

Vytvořte si vlastní elektronickou knihovnu a bavte se! Číst na Alza.cz

Komentáře

Načítám komentáře...