Dům&Zahrada 11/17

Dočtete se

Listopad znamená, že zahrada je plná listí. Trávník byl naposledy posekán, stromům jsme přistřihli koruny a dům, ten už má okna zavřená a topení jede. Na stavbě se dohánějí poslední resty a přichází čas, kdy si sedneme do křesla a odpočineme si.

Listopad je takové čekání na Vánoce. Listopad je čas, kdy všichni začínají přemýšlet nad tím, co koupí svým blízkým (kromě těch divných lidí, kteří kupují vánoční dárky postupně celý rok), jak budou uklízet celý týden, co upečou za cukroví (a kolik bude stát máslo) a kde na to všechno vezmou. Podzim přinesl na dům novou střechu a teď je čas na zateplení, nové topení… No jo, peníze letí okny ven mnohem rychleji než dovnitř. A abyste věděli, že v tom nejste sami a že je možné něco udělat pro to, aby ty peníze tak rychle neletěly, máme pro vás v našem časopisu hromady zajímavých článků. Nejde jen o návštěvy, kterých je zase hodně (je tu třeba nádherný dřevěný dům s proskleným štítem a fantasticky řešeným krovem nebo krásný dům ve středomořském stylu), ale o články plné informací. Třeba o tepelných čerpadlech. Jasně – tepelné čerpadlo stojí strašné peníze, ale strašné peníze zase ušetří! Nemáte k němu důvěru? Tak to takhle článek o vytápění a přípravě vody elektřinou? Nebo chcete využít střechu pro výrobu elektrické energie? I na tohle tu máme článek.

V neposlední řadě bychom chtěli upozornit na článek o ekologických zateplovacích systémech. Třeba když se navlečete do svého úžasného huňatého svetru z ovčí vlny, vězte, že do toho samého materiálu může být zabalen i dům.

A co dál? Máme tady skvělé články s inspirací na nové židle, do koupelny nebo do předsíně. Je tu spousta a spousta nápadů na krásné vybavení, a to i s cenami. Na zahradě vás necháme číst o přípravě dřeva (abyste se tolik nedřeli, je tu pár zajímavých věcí) a pak se spolu vydáme zazimovat zahradu.

Tak si užijte ten krásný čas plný plochého slunce, podzimních plískanic a stříbrné námrazy.

  • Reality: Společné bydlení
  • Interiér: Židle
  • Zahrada: Příprava na zimu

Objednat lze samostatné číslo nebo získat předplatné

Stáhnout si svůj oblíbený časopis můžete i v elektronické podobě

  • Váš oblíbený časopis si můžete číst ihned a bez stahování
  • Jednoduše získáte okamžitý online přístup k aktuálním verzím nebo archivu
  • Vybrat si můžete jednotlivá vydání nebo předplatné
  • To vše za výhodnější cenu než ve stánku!

Vytvořte si vlastní elektronickou knihovnu a bavte se! Číst na Alza.cz

Komentáře

Načítám komentáře...