Dům&Zahrada 12/17

Dočtete se

Už je to tady. Zima přišla, na silnicích je sníh a led a na zahrádkách ticho. Jen občas se zde mihne nějaký ptáček přilétající ke krmítku, zahrádkář rychle zakrývající poslední zapomenuté květiny nebo stavebník zkoumající, jestli ta nová okna drží. A uvnitř domů pak čtenáři našeho časopisu.

Víte, je trochu problematické říct, jaký dům je ten pravý. To neumí říct ani projektant. Každý z vás, který nám posílá své dotazy na téma“je lepší zděný dům nebo dřevostavbu,“ nebo „je lepší cihla nebo pórobeton,“ „a co říkáte na dřevěná okna, vyplatí se?“ se od nás odpovědi nedočká. Opravdu ne. Tohle je mimo naše možnosti, protože všechno souvisí se vším a nejde generelně říct, že tohle či ono je lepší než něco jiného. Záleží na vašich preferencích, záleží na pozemku, na kombinaci stavebních technologií… a v neposlední řadě na financích.

A tak jsme připravili dvanácté číslo roku 2017 jako speciální. Je to o stavbě o A do Z. Od základů až po střechu, komín a omítku. Neradíme, konkrétní věci, pěkně rozebíráme všechno, abyste si mohli vybrat podle vašich vstupních podmínek. Máme tu třeba ceník stavebních prací, rozebíráme různá řešení vytápění, jestli je dobrá rekuperace, zda se vyplatí dotace na stavbu apod.

Ale pojďme ze stavebních témat a posaďme se třeba do luxusních křesel a pohovek v interiérech, pokud máte rádi růžovou, máme hromadu tipů na doplňky i nábytek nebo se podíváme do malých kuchyní a předestřeme pár nápadů na jejich realizaci.

A protože je zima, nesmí chybět v našem časopisu i článek týkající se zimních zahrad. Těch zastřešených a zasklených, pochopitelně.

V neposlední řadě se s vámi vydáme na spousty zajímavých návštěv. Třeba ta interiérová by se vám mohla líbit. Malý byt 2+kk na 38 m2. To je výzva pro architekta!

Tak si užívejte zimních dní, dejte si třeba dobrý čaj či svařák a začtěte se do Domu&Zahrady.

  • Reality: Reklamace
  • Interiér: Dveře funkční i krásné
  • Zahrada: Zahradní architekt

Objednat lze samostatné číslo nebo získat předplatné

Stáhnout si svůj oblíbený časopis můžete i v elektronické podobě

  • Váš oblíbený časopis si můžete číst ihned a bez stahování
  • Jednoduše získáte okamžitý online přístup k aktuálním verzím nebo archivu
  • Vybrat si můžete jednotlivá vydání nebo předplatné
  • To vše za výhodnější cenu než ve stánku!

Vytvořte si vlastní elektronickou knihovnu a bavte se! Číst na Alza.cz

Komentáře

Načítám komentáře...