Dům&Zahrada 7/18

Dočtete se

Červenec je doba dovolených. Doba, kdy se polovina národa oddává odpočinku. Někdo pasivnímu u moře, jiný aktivnímu na kole nebo na zahrádce. Je jedno, do které skupiny patříte. Dům&Zahrada se hodí pro každého. I v červenci.

Prázdniny jsou plné volných chvil, které je možné vyplnit čtením Domu&Zahrady. A abychom vás nezklamali, nacpali jsme i červencové číslo mnohými krásnými návštěvami a důležitými informacemi.

Tak například spousta lidí si není jistá, jestli nucené větrání je něco pro ně a jejich domov. Hlavně ti ze starších domů při rekonstrukci váhají, jestli si nucené větrání, které vyřeší výměnu vzduchu v zaizolovaném domě, pořizovat. U nás máme článek k náhradě tohoto systému. Jde o mikroventilaci, vykazuje stále se zvyšující zájem.

Nebo další zajímavý článek – co byste řekli domácnosti, která by byla chytřejší než vy? Úkoly vám sice nenapíše, večeři neuvaří, ale dokáže zatopit přesně tak, jak potřebujete, dokáže zabezpečit dům, chránit ho před zloději, sluncem i špatným vzduchem. Dokáže řídit osvětlený, ozvučení a třeba vám i v obchodě objedná došlé mléko.

A když budete odpočívat a číst si, můžete to dělat v posteli. Pořádné posteli. Jaké? Jak může vypadat a co má mít za vlastnosti? To se zase dozvíte u nás. Stejně tak se dozvíte vše o pečících troubách. Víte, že to je dneska už tak složitá věc, že dokáže péct přesně podle receptu?

Pro zahrádkáře máme hned několik zajímavých článků. Ukážeme, jak budovat jezírko, jaký nábytek se hodí na zahradu nebo představíme tavolníky.

Prostě sedmé číslo roku 2018 je plné zajímavých článků a pro ten prázdninový odpočinek se hodí.

  • Stavba: Okna
  • Interiér: Protiklady
  • Zahrada: Zahradní technika

Objednat lze samostatné číslo nebo získat předplatné

Stáhnout si svůj oblíbený časopis můžete i v elektronické podobě

  • Váš oblíbený časopis si můžete číst ihned a bez stahování
  • Jednoduše získáte okamžitý online přístup k aktuálním verzím nebo archivu
  • Vybrat si můžete jednotlivá vydání nebo předplatné
  • To vše za výhodnější cenu než ve stánku!

Vytvořte si vlastní elektronickou knihovnu a bavte se! Číst na Alza.cz

Komentáře

Načítám komentáře...