Dům&Zahrada 11/19

Dočtete se

Určitě jste si už někdy řekli, že za energie platíte nějak moc. A že by to chtělo nějakou změnu. Někdo začne víc zhasínat a vypínat televizi, jiný se poohlédne po levnější elektřině. My v listopadovém časopisu poradíme, jak nenaletět, když vybíráte nového dodavatele energií.

Možná bude tohle vypadat jako článek o ničem, jenže právě tohle je věc, která je čím dál potřebnější. Slevové akce, kde se šmejdi snažili předražené prodat hrnce důchodcům, pomalu ustupují, ale ti nepoctivci se přesunuli právě do oblasti energií. A tak se stále množí pošty lidí, kteří třeba jen telefonicky řekli, že je zajímá nabídka a najednou zjistili, že platí jiné firmě a vypovědět službu nejde. Je třeba si uvědomit, že upsat se nesprávnému distributorovi není jako nákup špatně vyrobené hračky, ale zásek do rodinného rozpočtu v řádech desítek tisíc korun.

A co dál nabízíme? Tak třeba se podíváme na chytré technologie v domech. Kde všude už nám pomáhají jedničky a nuly, wi-fi a bluetooth? Kde všude už nepoužíváme mechanické vypínače a kohouty, páky a šoupata, ale mobil, tablet či počítač? Je toho opravdu hodně. Víte třeba, že si do vodovodního přívodu vody můžete vložit speciální stroj, který jednak měří spotřebu vody, ale také automaticky vypne vody, když by v domě prasknula třeba hadička ke dřezu?

V části o interiérech máme také zajímavé články. Například se jistě bude líbit, jak opticky zvětšit místnost. Nebo si popovídáme o kuchyňských dvířkách. A vězte, že to je velká věda. Kdo má rád květiny, pro něj zase nabízíme krásnou inspiraci květinových dekorů.

Samozřejmě, že živé květiny jsou krásnější, a tak si v zahradní části popovídáme o chryzantémách, o zimních zahradách nebo o jedlých rostlinách. A také tu máme článek o nádherně voňavých bylinkách majoránce, dobromysli a oreganu.

  • Stavba: Změna energií
  • Interiér: Křeslo
  • Zahrada: Zahradní cesty

Objednat lze samostatné číslo nebo získat předplatné

Stáhnout si svůj oblíbený časopis můžete i v elektronické podobě

  • Váš oblíbený časopis si můžete číst ihned a bez stahování
  • Jednoduše získáte okamžitý online přístup k aktuálním verzím nebo archivu
  • Vybrat si můžete jednotlivá vydání nebo předplatné
  • To vše za výhodnější cenu než ve stánku!

Vytvořte si vlastní elektronickou knihovnu a bavte se! Číst na Alza.cz

Komentáře

Načítám komentáře...