Dům&Zahrada 12/19

Dočtete se

Poslední číslo roku patří speciálu. Už tři roky za sebou, takže už je to docela pěkná tradice. I tento rok si tedy můžete přečíst vše o tom, jak postavit nový dům.

Opakování je matka moudrosti, takže každý rok opakujeme, jak postavit dům. Samozřejmě, že nechceme psát neustále o tom samém, a tak se snažíme neustále nacházet témata nová a ta stará uchopit jinak. Příkladem budiž tradiční tabulka cen stavebních prací. Tentokrát jsme ji pojali trochu jinak. Vytvořili jsme modelový příklad a náš stálý spolupracovník, stavební inženýr Roman Brabec jej nacenil. Bez příkras a pěkně na rovinu vytáhl problém, který nakonec řeší prakticky každý – podcenění nákladů. Stejně tak tu máme nově i ukázky domů, které postavily samotné firmy nebo si je vzaly „pod patronát“. Takže uvidíte správně postavený dům z cihel, pórobetonu, se špičkovými okny i vytápěním… Kdo chce naopak co nejjednodušší a přímý postup k novému domu, jsou tu domy katalogové. A pak samozřejmě probíráme všechny důležité materiály, komponenty a financování takového domu.

Ale ani na ostatní rubriky jsme nezapomněli. Třeba tu řešíme, co s prostorem v podkroví. Tohle je místo, kde není tak jednoduché přestavět nábytek. Ono často není kam, protože tam překáží šikmá střecha. Takže tohle téma je opravdu náročné.

Hodně jsme se zastavili také u designu. Aby také ne, vždyť proběhl další ročník Designbloku, největší přehlídky nejen českého designu u nás. Dáváme k dobru několik zajímavých produktů, které by vás mohly zajímat.

A ani na zahrádku nezapomínáme. Protože se blíží Vánoce, nabízíme krásnou inspiraci na vánoční osvětlení. Kdo raději pěstuje, tomu nabízíme články o populárních rostlinách – vřesech a bobovém listu.

Tak snad si vyberete a budete spokojeni s naším výrazně rozšířeným vydáním. Pokud chcete informací víc, máte k dispozici samozřejmě i naše internetové stránky, kde je ohromný archív článků už od roku 1999!

  • Stavba: Speciál o stavbě
  • Interiér: Vaříme čaj
  • Zahrada: Vánoční osvětlení

Objednat lze samostatné číslo nebo získat předplatné

Stáhnout si svůj oblíbený časopis můžete i v elektronické podobě

  • Váš oblíbený časopis si můžete číst ihned a bez stahování
  • Jednoduše získáte okamžitý online přístup k aktuálním verzím nebo archivu
  • Vybrat si můžete jednotlivá vydání nebo předplatné
  • To vše za výhodnější cenu než ve stánku!

Vytvořte si vlastní elektronickou knihovnu a bavte se! Číst na Alza.cz

Komentáře

Načítám komentáře...