Dům&Zahrada 11/20

Dočtete se

Tak jsme zase v karanténě. Všichni. Zase nám tu řádí ta podivná nemoc. Ale nebojte. Přečkáme to. A víte, co je nejlepší prevence? Jít na zahrádku a pořádně se zanořit do hlíny. Tam COVID-19 zaručeně nechytnete.

V téhle divné době jsou stálé věci vzácností. Na nás se zatím můžete spolehnout. Znovu přinášíme náš časopis Dům&Zahrada, který je už čtvrt století stálicí českého časopiseckého trhu. A protože máte o nás stále zájem a chcete stále mít spousty informací, tak přinášíme i v tomto listopadovém čísle mnoho krásy i inspirace. Tak například se zamýšlíme nad tím, že dnes je moderní mít dům takzvaně chytrý, ale nikdo vám vlastně neřekne, jestli to chytrý znamená mít víc nebo méně drátů? Je lepší nést informace po drátech nebo wi-fi, bluetooth apod.?

Nebo spíš přemýšlíte o zelené střeše? Nemyslíme zelené tašky, ale pořádnou zahrádku na čepici domu. A tak v listopadovém čísle probíráme, jak se dělají, jaká musí být skladba střechy, jaké rostliny se vysadí…?

Aktuálně

V interiéru rozebíráme více než aktuální téma – domácí pracovny. Jak má vypadat, jestli je třeba mít samostatný pracovní stůl či ne, zda je dobré mít pracovní židli nebo se spokojíte s židlí u jídelního stolu? Z dalších článků jistě zaujmou rady pro výběr domácího robotického vysavače nebo se probereme osvětlením. Tentokrát ale nebudeme chtít počítat lumeny a hledat, kolik wattů má ta která žárovka. My se budeme zabývat světlem jako dekorací.

A až přelistujete dál k zahradě, najdete zajímavé články o využívání šedé vody nebo o kompostování. V zahradním zákoutí pak proslistujeme články o brslenech, sklenících nebo diviznách.

Tak krásné čtení. A nebojte, tahle divná doba přejde. Zatím čtěte a odpočívejte.

Objednat lze samostatné číslo nebo získat předplatné

Stáhnout si svůj oblíbený časopis můžete i v elektronické podobě

  • Váš oblíbený časopis si můžete číst ihned a bez stahování
  • Jednoduše získáte okamžitý online přístup k aktuálním verzím nebo archivu
  • Vybrat si můžete jednotlivá vydání nebo předplatné
  • To vše za výhodnější cenu než ve stánku!

Vytvořte si vlastní elektronickou knihovnu a bavte se! Číst na Alza.cz

Komentáře

Načítám komentáře...