Domy našich čtenářů: Sám sobě klientem

Domy našich čtenářů - sám sobě klientem

Autor: Oficiální zdroj

Když je investor zároveň majitelem stavební firmy, je cesta k vysněnému domovu přece jen o trochu snazší - tak tomu bylo i v případě našeho čtenáře.

Jeho nový rodinný dům navrhl architekt Karel Kučera, stavba zaujme klasicizujícím průčelím a výraznými okenicemi. Majitelé domu mají velmi rádi moderní umění, proto již před vchodem do domu vítá návštěvy plastika s názvem Dveře do ložnice.

Další domy našich čtenářů:

Vstupní hala domu je dostatečně velká pro umístění šatní skříně, prostor dále zvětšují zrcadla a prosklené plochy. Hlavní místnost v přízemí zaujme kachlovými kamny od akademické sochařky Jitky Wernerové a plastikami a lustrem od Vítězslava Stoklasy, absolventa pražské UMPRUM. Kuchyně je v provedení „bílá versus černá káva“, vybavená posuvnými dveřmi umožňujícími oddělení místnosti od ostatního obytného prostoru.

Celý dům je ovládán přes tablet, který funguje jako rozhraní inteligentní sítě. Ta má na starost topení, zabezpečení domu, ovládání světel, vypínačů nebo zásuvek. Systém zároveň umožňuje kontrolu domu na dálku pomocí počítače nebo mobilního telefonu.


POKUD SE CHCETE TAKÉ PODĚLIT O VÁŠ DŮM, NAPIŠTE NÁM NA E-MAIL: REDAKCE@DUMAZAHRADA.CZ

Komentáře

Načítám komentáře...