Únorové číslo časopisu DŮM&ZAHRADA je na stáncích

Dům&Zahrada 2/15

Autor: redakce

Je únor, tedy doba plánů a příprav na další sezonu. V nich vám pomůže i časopis DŮM&ZAHRADA, který se tentokrát zabývá například rekonstrukcí domů.

Pokud plánujete rekonstrukci domu, měli byste si dobře rozmyslet, co budete rekonstruovat, jak a s kým. Třeba zateplovat stěny domu bez zateplení střechy je nesmysl. Stejně tak i výměna kotle bez úpravy regulace celého otopného systému jsou spíš vyhozené peníze. Nad tím, co má být zrekonstruováno, v jakém sledu, na co myslet a na co nezapomenout, to vám poradí naše hlavní téma časopisu.

S tím ovšem souvisí i peníze, které budou na rekonstrukci zapotřebí. I tady máme pro vás informace, které vám dá náš nový spolupracovník, finanční poradce Peter Kováčik, když odpoví na deset nejdůležitějších dotazů.


TOP DOMY 2015

Top Domy 2014

Autor: redakce

Hlasujte v anketě TOP DOMY 2015. Hlasujte a vyberte nejlepší dům na trhu. Najděte ten, který by se líbil vám. Z katalogu TOP DOMY 2015, který je nyní na stáncích, vybrala odborná porota dvacet nejlepších a z nich můžete vy vybrat ty opravdu TOP, a to hned ve čtyřech kategoriích, rozdělených podle podlahové plochy. Kategorie a podmínky hlasování najdete zde.


Dům&Zahrada 2/15

Autor: redakce časopisu Dům a zahrada

A co dalšího najdete v našem časopisu? Třeba vám poradíme, jakou vybrat lednici. Pokud totiž zavítáte do obchodů s elektronikou s přáním, že chcete novou lednici, budete překvapeni, jak taková zdánlivě jednoduchá a obyčejná věc může být složitá.

Z dalších témat vybíráme například zajímavé povídání na téma skleníky. Vždyť už nyní byste měli mít rozmyšleno, jestli skleník chcete, a pokud ano, tak jaký.

Pokud vás něco zaujalo, neváhejte a časopis si kupte, máte několik možností. Časopis najdete na téměř každém stánku, u benzínové pumpy apod., nebo můžete využít předplatného. (Informace o klasickém tištěném předplatném najdete zde) nebo zde v elektronické podobě pro vaše počítače, tablety a telefony. Objednat si jej můžete také přes e-mail na send@send.cz nebo telefonicky na 225 985 225.

Komentáře

Načítám komentáře...