Prosincové číslo časopisu DŮM&ZAHRADA je na stáncích

Dům&Zahrada 12/15

Autor: redakce časopisu Dům a zahrada

Listopad se pomalu loučí a my čekáme na pořádné tuny sněhu, které by zakryly naše zahrádky, zlepšily situaci spodních vod a hlavně udělaly konečně tu pravou ladovskou zimu. Čekáme na zimu, takže se určitě hodí stavební téma kontaktního zateplení.

Časopis DŮM&ZAHRADA ale ve svém posledním letošním čísle přináší další teplo do domovů. Třeba si budeme povídat o krbech nebo o zimních zahradách.

A co dál? Třeba tu máme zajímavé téma o výběru myček nádobí. Je to celá věda. Vždyť taková myčka dokáže všechno to nádobí umýt v jednom kbelíku vody.

Dále musíme upozornit na téma o financích, konkrétně o podpoře Zelená úsporám. Tahle tentokrát kontinuální výzva už nastartovala, a my tedy přinášíme kompletní informace o ní.

A samozřejmě tu u nás najdete spousty a spousty zajímavého čtení o domech, zahradách, interiérech. Navštívíte mnoho zajímavých domů, ale i jednu zahradu. Tak pěkné čtení přeje vaše redakce nejčtenějšího časopisu o bydlení DŮM&ZAHRADA.

Pokud vás něco zaujalo, neváhejte a časopis si kupte, máte několik možností. Časopis najdete téměř na každém stánku, u benzínové pumpy apod., nebo můžete využít předplatného. (Informace o klasickém tištěném předplatném najdete zde) nebo zde v elektronické podobě pro vaše počítače, tablety a telefony. Objednat si jej můžete také přes e-mail na send@send.cz nebo telefonicky na 225 985 225.

Komentáře

Načítám komentáře...