Listopadové číslo časopisu DŮM&ZAHRADA roku 2016 právě vyšlo

Dům&Zahrada 110/16

Autor: redakce časopisu Dům a zahrada

Na horách už napadl sníh. Listí na stromech začíná mít tóny malířské palety a po strništích už není ani památky. Po zoraných polích se prohání studený vítr a v domech a bytech už musíme pořádně topit. Tak se posaďte do křesla, lehněte si do postele a vezměte si listopadové číslo časopisu Dům&Zahrada. Slibujeme, že naše témata vás zahřejí.

Tak nám uhodily první mrazy. A vytápění se stalo opravdu aktuálním problémem. My začali v minulém čísle s malým seriálem o vytápění, takže nyní pokračujeme. Dočtete se tu o plynu, solární technice, kotlích na tuhá paliva, tepelných čerpadlech… Prostě se projdeme tématem vytápění tak, abyste získali inspiraci a informace pro vlastní rozhodování, pokud budete stavět či rekonstruovat.

Dům&Zahrada 110/16

Autor: redakce časopisu Dům a zahrada

Ale to není všechno. V našem časopisu máme každý měsíc hromady dobrých rad. Třeba by se vám mohla hodit naše specializovaná realitní poradna, kde s odborníky probíráme, jak dlouho trvá převod při koupi/prodeji nemovitosti a na co si dát pozor. Právní poradna zase rozebírá, že ÚPI, tedy územně plánovací informace jsou při koupi starého a zničeného domu to hlavní, co byste měli požadovat.

Ale pojďme se podívat do interiéru nejen z hlediska tepla, i když o teplo tu jde také. Naše velké interiérové téma se zabývá ložnicemi. Od postelí, přes matrace, osvětlení, doplňky, skříně… Prostě tu probíráme všechno, co v těch tradičních ložnicích českých rodin lze najít.

A jistě znáte tu starou dobrou pravdu o prvním dojmu. Vstup do domu ten první dojem vytváří. A tak se podíváme s designéry prostřednictvím jejich tužky, pera a papíru na to, jak by takový vstup měl správně vypadat.

Na zahradě se tentokrát zastavíme za sklem. Podíváme se totiž hodně podrobně na zimní zahrady, a to z hlediska rosení skel. Jistě si každý uvědomuje problémy s vlhkostí na a kolem klasických oken. A teď tyhle problémy znásobte poměrným číslem k velikosti skel v zimních zahradách. A je jasné, že tohle je velké téma.

Ale rostlinám a květinám se samozřejmě vyhýbat nebudeme ani v listopadovém čísle a zanoříme se do keříků.

A samozřejmě, že v listopadovém čísle najdete mnoho a mnoho dalších zajímavých věcí. Spousty návštěv, nápadů a inspirace. Tak pěkné čtení přeje vaše redakce nejčtenějšího časopisu o bydlení DŮM&ZAHRADA.

Pokud vás něco zaujalo, neváhejte a časopis si kupte, máte několik možností. Časopis najdete téměř na každém stánku, u benzínové pumpy apod., nebo můžete využít předplatného. (Informace o klasickém tištěném předplatném najdete zde) nebo zde v elektronické podobě pro vaše počítače, tablety a telefony. Objednat si jej můžete také přes e-mail na send@send.cz nebo telefonicky na 225 985 225.

Komentáře

Načítám komentáře...