Časopis Dům a zahrada
"Měsíčník, který se komplexně zaměřuje na rodinný dům. Věnuje se zejména jeho architektuře, stavbě, rekonstrukci, vybavení a zařízení interiéru a úpravě zahrady. Přináší návštěvy pozoruhodných rodinných domů, názory architektů a odborníků, ale hlavně praktické informace a tipy pro všechny, kdo rodinný dům staví, bydlí v něm či o bydlení ve vlastním sní."

Předplatné zajištuje

Česká republika: Vltava Labe Media a.s.,
U Trezorky 921/2, 15800 Praha 5 - Jinonice.

Tel: 840 336 459.
E-mail: predplatne-casopisu@vlmedia.cz

Tel: 00421 2 44458821.
Email: predplatne@abomkapa.sk

Slovenská republika: Mediaprint - Kapa,
Vajnorská 137, Bratislava, 83101.

Redakce měsíčníku Dům a zahrada

Kontakt na redakci: Časopis Dům a zahrada,
U Trezorky 921/2, 15800, Praha 5 - Jinonice.

Email: redakce@dumazahrada.cz.
Centrální kontakt na inzerci: inzerce@dumazahrada.cz

Vydává: Vltava Labe Media a.s., U Trezorky 921/2, Praha 5 - Jinonice, 15800.
www.vlmedia.cz. Inzerce: AdActive s.r.o.,
Tel: +420 723 000 561. Email: info@adactive.cz


Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč vč. DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.
Dům&Zahrada 11/20

Kupte si nové číslo Domu&Zahrady vhodné do karantény

Tak jsme zase v karanténě. Všichni. Zase nám tu řádí ta podivná nemoc. Ale nebojte. Přečkáme to. A víte, co je nejlepší prevence? Jít na zahrádku a pořádně se zanořit do hlíny. Tam COVID-19 zaručeně nechytnete.

Dům&Zahrada 10/20

Nové číslo Domu&Zahrady přináší ohromné množství novinek

Přelom září a října vždy patřil a určitě dlouho ještě patřit bude veletrhu FOR ARCH v Praze-Letňanech. A říjnové číslo u nás zase patřilo novinkám na tomto veletrhu. Jenže i ten největší stavební veletrh se může/musí sklonit před zákeřným virem. A ta...

Dům&Zahrada 10/20

Dům&Zahrada pro zářijové dny už je dnes v prodeji

I když se stále staví nové a nové domy, to, co nás zajímá víc, jsou stále rekonstrukce. Na nový dům ledaskdo nemá peníze, takže inspirace, nápady a tipy na rekonstrukci něčeho staršího jsou stále velmi cenné.

dům&zahrada 8/20

Číslo 8 časopisu Dům&Zahrada už můžete najít na stáncích a v obchodech

Červen propršel a byl celkem chladný. Stejně tak i červenec. Tedy jak se to vezme. Byly chladné proti předchozím dvěma letům. Jinak patřily stále mezi ty nejteplejší. A i tak klimatologové říkají, že to byla spíš výjimka. A tak se musíme ochladit.

Dům&Zahrada 7/20

Prázdniny začínají s číslem 7 časopisu Dům&Zahrada

Prázdninami už nás letos nikdo nepřekvapí. Už jsme jedny měli. Natrénováno máme, přípravy v úpravách domů, chat a zahrad jsou provedeny. Tak vzhůru na dodělání restů!

Dům&Zahrada 6/20

Červen s časopisem Dům&Zahrada už může začít

A je zase léto. Tedy ještě ne úplně, ale co si budeme povídat – tohle teplo bychom brali klidně i v červenci. A tak se snažte nespálit od sluníčka a otevřete si nové číslo časopisu Dům&Zahrada.

Dům&Zahrada 5/20

Květnový Dům&Zahrada už můžete koupit na stáncích či v obchodě

Tohle číslo bylo poprvé vytvořeno naplno v dobách koronaviru, tedy v trochu změněných podmínkách. Ale nemělo by to na něm být vidět. Je tu všechno, co normálně v časopisu najdete – skvělé návštěvy, zajímavé články, inspiraci, nápady.

Na Venkově 2020

Dům&Zahrada vydal speciál Na venkově

Časopis Dům&Zahrada znáte. Stejně tak i speciál Na venkově, který děláme vždy jednou do roka. A pokaždé má velký úspěch. Snad to bude i tentokrát. Vždyť už ta návštěva domu, kterou vidíte na titulní straně, je naprosto fantastická.

Dům&Zahrada 4/20

Dubnový Dům&Zahrada vás potěší i v karanténě

I když teď mají lidé na celém světě jiné starosti, přírodě je to jedno. Květiny vyrostou, ať tu mezi námi řádí virus, či ne. Domy musí stát, ať jsme nemocní, nebo ne. Ostatně náš dům, náš hrad. A tak je tu nový Dům&Zahrada.

Dům&Zahrada 3/20

Březnový Dům&Zahrada přináší novou rubriku

Rozhodli jsme se, že nové rubriky nebudeme vytvářet pouze od prvního čísla daného roku, ale budeme je průběžně vytvářet tak, aby se jejich začátky a konce nepřekrývaly. V březnovém čísle tak máme hned novou rubriku i nový seriál.

Dům&Zahrada 2/20

Únorové číslo časopisu Dům&Zahrada už míří na stánky

Ne všechno nové je lepší. Někdy i ta rekonstrukce vypadá lépe. Má totiž něco, co si nový dům nemůže dovolit. Má genia loci, má historii a paměť. A tak se rekonstrukcím z velké části únorového čísla věnujeme.

Dům&Zahrada 1/20

Časopis Dům&Zahrada načíná jubilejní čtvrtstoletí vydání

Krásné čtvrtstoletí už vychází časopis Dům&Zahrada. Těch 25 let se ne náhodou dostal na vrchol ve čtenosti a samozřejmě se zde hodláme udržet. Tak i to lednové číslo roku 2020 je plné zajímavých informací a krásných návštěv.

Dům&Zahrada 12/19

Prosincový rozšířený speciál časopisu Dům&Zahrada právě vyšel

Poslední číslo roku patří speciálu. Už tři roky za sebou, takže už je to docela pěkná tradice. I tento rok si tedy můžete přečíst vše o tom, jak postavit nový dům.

Dům&Zahrada 11/19

Na stáncích je už listopadové číslo časopisu Dům&Zahrada

Určitě jste si už někdy řekli, že za energie platíte nějak moc. A že by to chtělo nějakou změnu. Někdo začne víc zhasínat a vypínat televizi, jiný se poohlédne po levnější elektřině. My v listopadovém časopisu poradíme, jak nenaletět, když vybíráte n...

Dům&Zahrada 10/19

Dům&Zahrada přináší novinky pro zahradu i stavbu z veletrhu For Arch

Největší stavební veletrh v České republice se koná každoročně v Praze na výstavišti v Letňanech. A jak to na veletrzích bývá, firmy si sem často schovávají novinky, které představí světu nebo alespoň státu. Stejně tak je to i letos a my vám některé...

Dům&Zahrada 9/19

Časopis Dům&Zahrada už vyhlíží podzim

Úpravy podkroví bývají značně složité. Ze svislých stěn jsou šikmé, problémy jsou s teplotou, rozvody, podlahami, osluněním… A tak si tohle téma zasloužilo naši větší pozornost.

Dům&Zahrada 8/19

Srpnové číslo Domu&Zahrady je opět plné zajímavostí

Jsou témata, která se nás dotýkají stále stejně silnou měrou. Jsou to především peníze. Kolik to stojí, kolik to bude stát? Stále víc ale rezonuje světem slovo ekologie. Jelikož v srpnovém čísle budeme vytápět, tak se na to podíváme z obou hledisek.

Dům&Zahrada 7/19

Červencové číslo časopisu Dům&Zahrada je na stáncích

Začínají prázdniny. U mnoha časopisů jde o čas, který zrovna jejich čtenáře nezajímá. Odjíždí na dovolené a není čas na čtení. Náš časopis je na tom jinak. Čas dovolených s naším časopisem si dopřává spousta lidí. A tak musíme i na prázdninová čísla...

Dům&Zahrada 6/19

Červnové číslo časopisu Dům&Zahrada je na stáncích

Červnové číslo časopisu Dům&Zahrada si ve stavebních tématech bere na paškál hlavně dřevostavby. Někdo si pod nimi představuje roubenky, jiný zase odlehčené konstrukce vyplněné vatou. My se podívali na všechny verze, kterých je opravdu víc.

Dům&Zahrada 5/19

Nové číslo časopisu Dům&Zahrada je nízkoenergetické, dětsky hravé i vonící po loukách

Víte, co znamená nízkoenergetický dům? Možná ano. Jenže budete tomu rozumět i příští rok? A co je zapotřebí, aby takový nízkoenergetický dům splňoval? Co má a nemá mít? Jak ho naplánovat? To se dozvíte v našem květnovém čísle Domu&Zahrady.

Dům&Zahrada 4/19

Návštěva v domě po dvaceti letech. Nejen to je nové číslo časopisu Dům&Zahrada

Tráva už vytáhla první stvoly a vertikutátory se do ní zařízly. První slunce polechtalo stavební parcely a na ně s ohromným řevem najely stroje. Jaro je tady a začíná práce.