Časopis Dům a zahrada
"Měsíčník, který se komplexně zaměřuje na rodinný dům. Věnuje se zejména jeho architektuře, stavbě, rekonstrukci, vybavení a zařízení interiéru a úpravě zahrady. Přináší návštěvy pozoruhodných rodinných domů, názory architektů a odborníků, ale hlavně praktické informace a tipy pro všechny, kdo rodinný dům staví, bydlí v něm či o bydlení ve vlastním sní."

Předplatné zajištuje

VLTAVA LABE MEDIA a.s.
U Stavoservisu 646/1a,108 00 Praha 10 – Malešice

Zákaznická linka: 272 015 015, 272 015 020
dumazahrada@mojepredplatne.cz

Redakce měsíčníku Dům a zahrada

Kontakt na redakci: Časopis Dům a zahrada, U Trezorky 921/2, 15800, Praha 5 - Jinonice.
Email: redakce@dumazahrada.cz. Centrální kontakt na inzerci: inzerce@dumazahrada.cz

Inzerce časopisu:

Iveta Menčíková, +420 777 288 157, iveta.mencikova@vlmedia.cz
Online inzerce: inzerce.vlmedia@vlmedia.cz.

Dům&Zahrada 2/20

Únorové číslo časopisu Dům&Zahrada už míří na stánky

Ne všechno nové je lepší. Někdy i ta rekonstrukce vypadá lépe. Má totiž něco, co si nový dům nemůže dovolit. Má genia loci, má historii a paměť. A tak se rekonstrukcím z velké části únorového čísla věnujeme.

Dům&Zahrada 1/20

Časopis Dům&Zahrada načíná jubilejní čtvrtstoletí vydání

Krásné čtvrtstoletí už vychází časopis Dům&Zahrada. Těch 25 let se ne náhodou dostal na vrchol ve čtenosti a samozřejmě se zde hodláme udržet. Tak i to lednové číslo roku 2020 je plné zajímavých informací a krásných návštěv.

Dům&Zahrada 12/19

Prosincový rozšířený speciál časopisu Dům&Zahrada právě vyšel

Poslední číslo roku patří speciálu. Už tři roky za sebou, takže už je to docela pěkná tradice. I tento rok si tedy můžete přečíst vše o tom, jak postavit nový dům.

Dům&Zahrada 11/19

Na stáncích je už listopadové číslo časopisu Dům&Zahrada

Určitě jste si už někdy řekli, že za energie platíte nějak moc. A že by to chtělo nějakou změnu. Někdo začne víc zhasínat a vypínat televizi, jiný se poohlédne po levnější elektřině. My v listopadovém časopisu poradíme, jak nenaletět, když vybíráte n...

Dům&Zahrada 10/19

Dům&Zahrada přináší novinky pro zahradu i stavbu z veletrhu For Arch

Největší stavební veletrh v České republice se koná každoročně v Praze na výstavišti v Letňanech. A jak to na veletrzích bývá, firmy si sem často schovávají novinky, které představí světu nebo alespoň státu. Stejně tak je to i letos a my vám některé...

Dům&Zahrada 9/19

Časopis Dům&Zahrada už vyhlíží podzim

Úpravy podkroví bývají značně složité. Ze svislých stěn jsou šikmé, problémy jsou s teplotou, rozvody, podlahami, osluněním… A tak si tohle téma zasloužilo naši větší pozornost.

Dům&Zahrada 8/19

Srpnové číslo Domu&Zahrady je opět plné zajímavostí

Jsou témata, která se nás dotýkají stále stejně silnou měrou. Jsou to především peníze. Kolik to stojí, kolik to bude stát? Stále víc ale rezonuje světem slovo ekologie. Jelikož v srpnovém čísle budeme vytápět, tak se na to podíváme z obou hledisek.

Dům&Zahrada 7/19

Červencové číslo časopisu Dům&Zahrada je na stáncích

Začínají prázdniny. U mnoha časopisů jde o čas, který zrovna jejich čtenáře nezajímá. Odjíždí na dovolené a není čas na čtení. Náš časopis je na tom jinak. Čas dovolených s naším časopisem si dopřává spousta lidí. A tak musíme i na prázdninová čísla...

Dům&Zahrada 6/19

Červnové číslo časopisu Dům&Zahrada je na stáncích

Červnové číslo časopisu Dům&Zahrada si ve stavebních tématech bere na paškál hlavně dřevostavby. Někdo si pod nimi představuje roubenky, jiný zase odlehčené konstrukce vyplněné vatou. My se podívali na všechny verze, kterých je opravdu víc.

Dům&Zahrada 5/19

Nové číslo časopisu Dům&Zahrada je nízkoenergetické, dětsky hravé i vonící po loukách

Víte, co znamená nízkoenergetický dům? Možná ano. Jenže budete tomu rozumět i příští rok? A co je zapotřebí, aby takový nízkoenergetický dům splňoval? Co má a nemá mít? Jak ho naplánovat? To se dozvíte v našem květnovém čísle Domu&Zahrady.

Dům&Zahrada 4/19

Návštěva v domě po dvaceti letech. Nejen to je nové číslo časopisu Dům&Zahrada

Tráva už vytáhla první stvoly a vertikutátory se do ní zařízly. První slunce polechtalo stavební parcely a na ně s ohromným řevem najely stroje. Jaro je tady a začíná práce.

Speciál Na venkově

Zas je tu oblíbený speciál Na venkově

A zas jsme Na venkově. Časopis Dům&Zahrada po roce znovu vydal speciální číslo, které voní chlebem, dřevem, hlínou a čerstvým vzduchem.

Dům&Zahrada 2/19

Časopis Dům&Zahrada je o malých domech a velkých rekonstrukcích

Tohle číslo časopisu bude pro vás hodně zajímavé. Věřte nám. Máme hned několik důvodů, proč si to myslíme. Tak třeba se budeme zabývat tím, co spousta z vás řeší ve svých domech a bytech – změna dispozic.