Říjen je prvním měsícem, kdy zatápíme v kamnech. I když dny mohou být stále ještě teplé, noci jsou už chladné a je zapotřebí pár stupňů v domech přidat. A tak se soustředíme na vytápění.

Těch pár stupňů v domě stojí pěkné peníze. Zvlášť, když je dům nezateplený a systém vytápění zastaralý. A tak si probereme vytápění podle moderních principů – od klasických kamen na dřevo až po elektrické přímotopy. Vezmeme to od podlahy až po strop. Od zdroje až po regulaci.

Dům&Zahrada 10/16 a Autor: redakce Autor: redakce

Teplo a pohodu zažíváme na dovolených u moře, kde se setkáváme s typickým designem nábytku i doplňků. A tak se podíváme, co takový přímořský styl nabízí a co si můžeme pořídit domů, abychom se „ohřívali“ po celý rok.

A protože se nám venku už brzo stmívá, je zapotřebí svítit. Svítit hodně a svítit kvalitně. Jak správně umístit osvětlení v interiéru, nám tak poradí bytoví architekti v tradiční rubrice skicář.

Pojďme ještě na zahradu. Tady už začínají práce s přípravou záhonů na zimu. Je zapotřebí vytrhat poslední zeleninu a zasázet tu pozdní. Už nevyužité záhonky zrýt. A tak k ruce přijde rýč, motyka, vidle… Nebo kultivátor. Stroj, který těžkou práci s rytím udělá za vás. Náš článek vám je nejen představí, ale také pomůže s výběrem.

A samozřejmě, že v říjnovém čísle najdete mnoho a mnoho dalších zajímavých věcí. Spousty návštěv, nápadů a inspirace. Tak pěkné čtení přeje vaše redakce nejčtenějšího časopisu o bydlení DŮM&ZAHRADA.

Pokud vás něco zaujalo, neváhejte a časopis si kupte, máte několik možností. Časopis najdete téměř na každém stánku, u benzínové pumpy apod., nebo můžete využít předplatného. (Informace o klasickém tištěném předplatném najdete zde) nebo zde v elektronické podobě pro vaše počítače, tablety a telefony. Objednat si jej můžete také přes e-mail na send@send.cz nebo telefonicky na 225 985 225.