Dům je v New Jersey na pozemku o slušné výměře 2,2 hektarů. Však také dům potřebuje spoustu místa, vždyť je v něm 32 dvoulůžkových pokojů (!), divadlo, krytý bazén, bowlingová dráha i nahrávací studio. Dům byl postaven v roce 1980 a před současnými majiteli jej vlastnil Eddie Murphy. Ten ještě neměl v této rezidenci uměleckou galerii, kterou tam nechali zpěváci postavit.

Ostatně se podívejte do interiéru. Tradiční „viktoriánské“ interiéry jsou vybaveny silně moderně a jsou doplněny díly moderních umělců. A ne ledajakých. Najdou se tu díla od umělců, jako je Kaws, Maya Hayuk, Jean-Michel Basquiat, Andy Warhol, Ernie Barnes či Keith Haring.

V roce 2013 koupili zpěváci od Eddiho Murphyho dům za 10,4 a 1,7 milionu dolarů (jde o peníze za dům a ještě kus pozemku) a vložili do něj další dva miliony na rekonstrukci. Současná cena 14,9 milionu dolarů tak vlastně kopíruje vložené peníze do domu.

Čtěte také

Džungle Mela Gibsona

Čtěte také

Dvě stě hektarů džungle Mela Gibsona

Čtěte také

Dům Céline Dion

Čtěte také

VIDEO: Dům snů Céline Dion je na prodej

Kam Alicia Keys a Swizz Beatz půjdou bydlet teď? To ještě uvidíme. Nemovitostí mají dost a stěhují se celkem pravidelně. Předtím například bydleli v New Yorku v bytě po Lenny Kravitzovi.

Foto: Prominent Properties Sotheby's International Realty