Majitelé měli jeden zásadní požadavek: vytvořit krásné a klidné dětské pokoje, které by podporovaly růst a studium dětí.

Aby byl dosažen požadovaný snový interiér, designéři se rozhodli pro kombinaci obyčejných a neobvyklých barevných odstínů - světle zelené a pudrově růžové. Nábytkové kusy jako stoly, police na knihy a osvětlení byly speciálně navrženy na základě kreseb architekta Olega Klodta a designérky Anny Agapové, specificky pro tento projekt. Minimalistický nábytek s výraznými akcenty a inteligentním uspořádáním prostoru vytváří moderní, jednoduchý a funkční dojem, který se ale perfektně hodí do dětských pokojů, které prostě svou specifickou funkčnost mít musí.

Zdroj: VLM

„Zaměřili jsme se na osvědčené postupy a požadavky dětí a vytvořili jsme moderní prostor, který předčil očekávání našeho klienta,“ uvedla Anna Agapová, kreativní ředitelka a spoluzakladatelka O&A London Design Studio.

Tmavé odstíny

V hlavní ložnici vytvářejí bohaté tmavé odstíny a panoramatická okna na stěnách působivé a úchvatné prostředí, které evokuje pocit soukromí a přitažlivosti. Zdvojené závěsy ovládají hru světla a tmy, umožňující měnit atmosféru místnosti jednoduchým pohybem. Nástavce postele, navržené na míru podle návrhů Olega a Anny, elegantně zdobí stěnu a přidávají prostoru pocit šířky a jemnou eleganci.

Světlá dřevěná podlaha, která se táhne celým bytem, vnáší teplý a organický prvek, který se vkusně prolíná s celkovým prostředím. Panoramatická okna byla strategicky umístěna, aby využívala přirozeného světla a podporovala otevřený a propojený pocit s vnějším okolím.

V kuchyni se objevuje nezvyklý tmavý design, který je doplněný fascinující mramorovou stěnou a zahrnuje výrazný bílý kuchyňský ostrůvek jako centrální bod, symbolizující čistotu a sofistikovanost.

  • Projekt: Stylish apartment
  • Lokace: Londýn, Velká Británie
  • Foto: Roman Pankratov
  • Autor a zdroj: O&A London