Naše tělo je jako spojené nádoby, fyzickou stránku nelze oddělit od psychické. Stačí si to nejprve uvědomit a pak se tím začít řídit. Co vám dokáže pomoci, když nejste ve své kůži?

Podívejte se, jak vypadá výcvik canisterapie, který pes se na ni hodí i jak konkrétně dokáže pomoci:

Zdroj: Youtube

Léčivá síla zvířat

Hledali jste někdy odpověď na otázku, jak je možné, že nám přítomnost většiny psů a koček dělá dobře? Uvolníme se, odpočineme si a mnohdy nás jakoby zázrakem přestanou bolet třeba unavená záda. Ostatně canisterapie a hipoterapie je známá věc, ovšem léčit dovedou například i delfíni. Nezdá se to, ale dobře se můžete cítit i díky přítomnosti osla. V knize se dozvíte přímé souvislosti mezi zvířaty a naším zdravím a najdete zde také náměty k zamyšlení, jak konkrétně využít léčivou sílu zvířat ve svůj prospěch.
Nakladatelství Kazda, 359 Kč

Divoce ženská

Necítíte se ve své kůži? Potřebujete více energie? Jak zapracovat na své psychické a fyzické kondici vám poradí fyzioterapeutka Tami Lynn Kent. Díky spojení různých technik, jako jsou práce s pánví a tělem vůbec, vizualizace, meditace a jiné radosti, máte šanci získat lepší kontrolu nad svým tělem i myslí.
Práh, 499 Kč

Zázračná lékárna našich babiček

Pro někoho je velký problém obyčejná rýma, jiného trápí špatné spaní nebo třeba trávení. Nezůstávejte se svými běžnými neduhy sami, raději se inspirujte tím, jak se s nimi dokázaly vypořádat naše babičky a prababičky. Praktické rady najdete v knižní novince, která bude k mání doslova za pár týdnů.
Studio Trnka, 199 Kč

Lehčí mysl

Také si myslíte, že uzdravit se může téměř každý? Slíbit to nemůžeme. Ale pokusit se o to má smysl v každém případě už jen proto, že se mnohdy cítíme jako cizinci ve vlastním srdci. Autor publikace vychází i z osobních zkušeností, popisuje, jak se naučit lépe vnímat svoje pocity a emoce, jak získat ztracenou sílu. Poznat a přijmout sám sebe je někdy mnohem těžší, než se zdá, ale jde o základní startovní čáru na cestě k uzdravení.
Jota, 399 Kč

Zdroj: Práh, Jota, Nakladatelství Kazda, Studio Trnka