Toto velké sídlo, které se nachází v malebné části Clearwateru, není jen symbolem Kirstie Alley, ale také chvil, kdy byla velmi populární díky svým rolím. Vidět jste ji mohli i v sérii rodinných filmů nesoucích název Kdopak to mluví.

Herečka, která zemřela na rakovinu v prosinci 2022, tento dům koupila za 1,5 milionu dolarů od Lisy Marie Presley před téměř 23 lety.

Podívejte se na další dům, který herečce patřil:

Zdroj: Youtube

V domě je tolik ložnic, že je nemáte šanci využít

S 5 ložnicemi a 5 koupelnami na 752 metrech čtverečních obytných ploch poskytuje tento dům dostatek prostoru na bydlení, ale také pro hosty. Dům pro hosty se skládá z dalších 2 ložnic a 1 koupelny.

Z domu je dokonalý výhled na okolí

Tím nejhezčím, co může dům nabídnout, jsou dechberoucí výhledy na přístav. Můžete jej sledovat doslova z každé místnosti v domu.

Interiér je kombinací elegance a luxusu

Po vstupu do domu se ocitnete v otevřeném prostoru spojeném s kuchyní, kde nechybí nejmodernější spotřebiče, ale také designové prvky dotvářející příjemnou elegantní atmosféru. O dostatek světla v prostoru se starají také prosklené francouzské dveře.

Přestože je dům sám o sobě opravdu působivý, nejhezčí je výhled na Clearwater Harbor. Je krásný jako obraz na plátně – proměnlivý, dynamický a každou chvíli odlišný.

K domu přísluší prostorná garáž

Na pozemku najdete také obrovský bazén, dvůr s krbem a garáž, do níž se vejde 6 automobilů. Luxus a exkluzivita zde dýchají na každém kroku.

Přestože se toho o novém majiteli příliš neví, jedno je jisté. Tento dům neodmyslitelně spjatý s televizní hvězdou se vyznačuje luxusem, nostalgií, ale také duchem historie.

Zdroj: celebritynetworth.com, realtor.com