Nedávno jste se pochlubila v pořadu VIP Prostřeno překrásně zařízenou kuchyní. Kdo vám pomáhal s výběrem?

Byt v Praze jsem si zařídila sama, ale jediné, co v něm bylo, je právě kuchyně. Nechal ji tam majitel. Moc se mi líbilo, jak ji zbudoval, tak jsem se od ní odrazila a v podobném duchu zařizovala celý byt.

Byla zapotřebí nějaká rekonstrukce, než jste se nastěhovala?

Sandra Parmová 1 Autor: FTV Prima Autor: FTV Prima

Ne. Přála jsem si novostavbu, protože jsem se chtěla rekonstrukci vyhnout. Přece jen jsem si byt vybírala sama pro sebe a jako holka nejsem tak zručná někde něco vykopat, přezdít apod. To by byl běh na dlouhou trať a já se potřebovala rychle přestěhovat.

Kolik bytů jste obešla, než se vám tento zalíbil?

Na internetu jsem jich viděla mraky, ale na prohlídkách jsem byla asi v pěti bytech. A jen tenhle na mě dýchnul a hned jsem věděla, že v něm chci bydlet. Moc se mi líbil.

Sandra Parmová 2 Autor: FTV Prima Autor: FTV Prima

Co konkrétně rozhodlo?

Rozhodlo místo, protože se mi vždycky líbily Vinohrady. Už jsem jeden byt na Vinohradech měla, takže jsem se stěhovala v rámci jedné městské části. Také se mi líbí, že je byt situovaný do staré zastávby, do zeleně. Miluji zelenou barvu a procházky přírodou. Výhled mě naprosto uklidňuje.

Na co jste ve svém bytě nejvíce pyšná?

Nejraději mám velkou sedačku v obýváku, na které trávím kromě postele nejvíce času. Ať už si čtu, nebo koukám na televizi. Vždycky jsem toužila mít v bytě mnoho květin, což se mi splnilo. Také jsem pyšná na dvoumetrovou palmu, kterou jsem dostala jako dárek k narozeninám od své sestry.

Jaké barvy ve vašem bytě dominují?

Líbí se mi světlé barvy, takže odstíny světlého dřeva, bílé stěny a mnoho světlezelených doplňků.

O BYDLENÍ CELEBRIT JSTE SI UŽ U NÁS MOHLI PŘEČÍST:

Co byste si chtěla ještě do svého bytu pořídit?

Člověk toho k životu moc nepotřebuje. Ale plánuji ještě velkou vestavěnou skříň, kterou bych si chtěla nechat vyrobit na zakázku. Jinak mám všechno – postel, gauč a televizi.

Uvažujete, že byste se jednou přestěhovala do domku se zahrádkou?

Sandra Parmová 4 Autor: FTV Prima Autor: FTV Prima

Zatím dávám přednost bytu. Ale čím jsem starší, tím více mě baví zahradničení, nádherně u něj relaxuji. Líbí se mi domek, v kterém jsem vyrůstala ve Frenštátě pod Radhoštěm. Rodiče mají krásnou okrasnou zahradu s několika druhy dřevin, také záhon se zeleninou, kde pěstují sezonní rostliny. Jejich zahrádka se mi moc líbí. Jelikož ráda vařím z čerstvých bylinek, tak je velice pravděpodobné, že se do domečku se zahrádkou jednou přestěhuji.


Vizitka

  • Narodila se ve znamení Kozoroha.
  • Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze.
  • Moderovala pořad Burza pro Českou televizi, teď uvádí hlavní zpravodajství na FTV Prima s Romanem Fojtou.
  • Jejím přítelem je brněnský zpravodaj televize Prima Michal Janotka.
  • Věří, že když si člověk něco přeje, tak se mu to splní. Zrovna má rozečtenou knížku Jak si správně přát.