Autor: archiv Společnost CENTRAL GROUP dokončuje výstavbu dvou nových bytových domů v Praze 10 – Horních Měcholupech. Lokalita s názvem Hostivařský háj se nachází v bezprostřední blízkosti přírodního parku Hostivař se stejnojmennou přehradou. V nabídce jsou prostorné byty již od 26.900 Kč/m2.

Velkou předností této lokality je umístění uprostřed zeleně, v blízkosti se nachází řada sportovišť (tenis, squash, golf, bowling) a mnoho dalšího vyžití,“ říká Aneta Vojtěchovská, vedoucí prodejního týmu společnosti CENTRAL GROUP. Tato lokalita je klienty velmi žádaná. Většina bytů má volný výhled a velmi dobře je řešeno i kryté venkovní parkovací stání, které svým klientům společnost CENTRAL GROUP také nabízí.

Nejlevnější byt 1+kk o rozloze 33 m2 s terasou a předzahrádkou o celkové výměře 22 m2 vyjde zhruba na 1,2 mil. korun a to včetně LUXUSNÍHO PROVEDENÍ. Toto vybavení obsahuje např. luxusní koupelny, plovoucí podlahy, zabezpečovací zařízení, nadstandardní vnitřní dveře s obložkovými zárubněmi a bezpečnostní vstupní dveře.

Autor: archiv K financování koupě bytu mohou klienti společnosti CENTRAL GROUP využít programu 100.000 + SPLÁTKY, v rámci kterého stačí klientovi k pořízení nového bytu pouze 100.000 Kč. Následně, po dokončení bytu, začne klient splácet hypoteční úvěr. U bytu 1+kk se splátky, po zaplacení akontace 100.000 Kč, pohybují v této lokalitě od 5.320 Kč.

CENTRAL GROUP poskytuje všem zájemcům ZDARMA finanční poradenství a rovněž vyřizuje ZDARMA hypoteční úvěry u jakékoliv hypoteční banky. Zákazníkovi navíc bude na základě vyhodnocení jeho bonity a požadovaných kritérií doporučena pro něj ta nejvhodnější banka.

Podrobnější informace naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz